Companie
Detalii identificare
Nume firmăFAM COMPLEX SERVICE S.R.L.
Cod unic de înregistrare40694904 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/2471/2019
EUIDROONRC.J40/2471/2019
Data înființării26.02.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4322
Această clasă include lucrări de instalaţii sanitare, lucrări de instalare a sistemelor de încălzire şi aer condiţionat, inclusiv completări, modificări, întreţinere şi reparare. Această clasă include:
-instalarea în clădiri sau alte construcţii de: -sisteme de încălzire (electrice, cu gaze şi petrol) -cuptoare, turnuri de răcire -dispozitive de colectare a energiei solare pentru obţinerea de energie, alta decât cea electrică -instalaţii şi echipamente sanitare -echipament şi tubulatură pentru instalaţiile de ventilaţie şi aer condiţionat -armături pentru tevi de gaz -conducte de abur -sisteme de stins incendii (sisteme de sprinklere) -sisteme de aspersoare pentru peluze (suprafeţe cu gazon) -instalarea sistemelor de conducte Această clasă exclude: -instalarea sistemelor de încălzire electrice prin pardoseli,
4321
-instalarea în clădiri sau alte construcţii de: -sisteme de încălzire (electrice, cu gaze şi petrol) -cuptoare, turnuri de răcire -dispozitive de colectare a energiei solare pentru obţinerea de energie, alta decât cea electrică -instalaţii şi echipamente sanitare -echipament şi tubulatură pentru instalaţiile de ventilaţie şi aer condiţionat -armături pentru tevi de gaz -conducte de abur -sisteme de stins incendii (sisteme de sprinklere) -sisteme de aspersoare pentru peluze (suprafeţe cu gazon) -instalarea sistemelor de conducte Această clasă exclude: -instalarea sistemelor de încălzire electrice prin pardoseli,
4321
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat
Informații de contact
AdresaValea Lungă nr. 10, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
164.930
Profit (Lei)
34.363
Număr angajați
2
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 164.930 | 34.363 | 2.864 | 3.048 | 0 | 77.805 | 74.757 | 2 |
| 2023 | 108.264 | -7.745 | -645 | 3.203 | 0 | 43.597 | 40.394 | 2 |
| 2022 | 124.435 | 47.899 | 3.992 | 3.147 | 0 | 51.286 | 48.139 | 1 |
| 2021 | 101.702 | 55.326 | 4.611 | 1.028 | 0 | 56.594 | 55.566 | 1 |
| 2020 | 100.063 | 61.174 | 5.098 | 63.594 | 0 | 63.834 | 240 | 1 |
| 2019 | 49.245 | 24.013 | 2.001 | 24.793 | 641 | 24.392 | 240 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
20.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
45.97%
Lichiditate curentă
25.53
Viteza rotație active
2.12
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
20.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
45.97%
Profit net per salariat
17.182 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 20.83% | -7.15% | 38.49% | 54.4% | 61.14% | 48.76% |
| Marjă profit brut | 21.81% | 0% | 39.49% | 55.4% | 62.09% | 50.07% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 45.97% | -19.17% | 99.5% | 99.57% | 100% | 100% |
| Profit net per salariat | 17.182 Lei | -3.873 Lei | 47.899 Lei | 55.326 Lei | 61.174 Lei | 24.013 Lei |
Viteza rotație active
2.12
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.74 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.12 | 2.48 | 2.43 | 1.8 | 1.57 | 1.97 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.74 zile | 1.13 zile | 0.06 zile | 0 zile | 0 zile | 0.04 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 82.465 Lei | 54.132 Lei | 124.435 Lei | 101.702 Lei | 100.063 Lei | 49.245 Lei |
Lichiditate curentă
25.53
Lichiditate imediată
25.53
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 25.53 | 13.61 | 16.3 | 55.05 | 1 | 0.98 |
| Lichiditate imediată | 25.53 | 13.61 | 16.3 | 55.05 | 1 | 0.98 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 2.56% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 97.44% |
©Firme.ro