Companie
Detalii identificare
Nume firmăMORUZZI REAL ESTATE S.R.L.
Cod unic de înregistrare40701955 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/742/2019
EUIDROONRC.J3/742/2019
Data înființării26.02.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaDobrogea, Piteşti, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
36.174
Profit (Lei)
25.057
Număr angajați
0
Vechime
7 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36.174 | 25.057 | 2.088 | 3.365 | 0 | 28.663 | 25.298 | 0 |
| 2024 | 120.701 | 50.938 | 4.245 | 19.013 | 0 | 36.871 | 17.858 | 1 |
| 2023 | 39.462 | 0 | 0 | 33.364 | 0 | 284 | -33.080 | 1 |
| 2022 | 114.401 | 88.984 | 7.415 | 2.553 | 0 | 90.552 | 89.754 | 1 |
| 2021 | 163.771 | 130.461 | 10.872 | 6.935 | 0 | 138.126 | 131.191 | 0 |
| 2020 | 16.941 | 490 | 41 | 50.438 | 0 | 49.428 | 730 | 0 |
| 2019 | 61.704 | 41.159 | 3.430 | 0 | 0 | 41.359 | 41.359 | 0 |
Marja profit net
69.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.05%
Lichiditate curentă
8.52
Viteza rotație active
1.26
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
69.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.05%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 69.27% | 42.2% | 0% | 77.78% | 79.66% | 2.89% | 66.7% |
| Marjă profit brut | 75.8% | 43.2% | 0% | 78.81% | 81.87% | 5.49% | 69.5% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.05% | 100% | 0% | 99.14% | 99.44% | 67.12% | 99.52% |
| Profit net per salariat | n/a | 50.938 Lei | 0 Lei | 88.984 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.26
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
117.81 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.26 | 3.27 | 138.95 | 1.26 | 1.19 | 0.34 | 1.49 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 117.81 zile | 58.76 zile | 0.12 zile | 95.76 zile | 211.1 zile | 845.85 zile | 155.23 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 120.701 Lei | 39.462 Lei | 114.401 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
8.52
Lichiditate imediată
8.52
Pondere active imobilizate