Companie
Detalii identificare
Nume firmăGRAND COCO S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 40705744 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ22/1011/2019
EUIDROONRC.J22/1011/2019
Data înființării27.02.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9004
Această clasă include:
-administrarea sălilor de concert şi de teatru şi a altor săli de spectacole Această clasă exclude: -administrarea cinematografelor,
5914 -activităţi ale agenţiilor de vânzare a biletelor,
7990 -activităţile muzeelor de toate tipurile,
9102
-administrarea sălilor de concert şi de teatru şi a altor săli de spectacole Această clasă exclude: -administrarea cinematografelor,
5914 -activităţi ale agenţiilor de vânzare a biletelor,
7990 -activităţile muzeelor de toate tipurile,
9102
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati de creatie si interpretare artistica
Obiect activitateActivitati de gestionare a salilor de spectacole
Informații de contact
AdresaPrincipală nr. 55, Glodenii Gindului, Iaşi
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
139.761
Profit (Lei)
-53.910
Număr angajați
0
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 139.761 | -53.910 | -4.493 | 159.329 | 32.095 | 156.201 | 28.967 | 0 |
| 2023 | 336.076 | 12.345 | 1.029 | 149.478 | 31.311 | 201.043 | 82.876 | 0 |
| 2022 | 299.838 | 86.708 | 7.226 | 71.800 | 27.285 | 115.046 | 70.531 | 0 |
| 2021 | 216.515 | 0 | 0 | 54.508 | 15.337 | 21.981 | -17.190 | 0 |
| 2020 | 193.243 | 707 | 59 | 80.879 | 10.522 | 55.143 | -15.214 | 0 |
| 2019 | 11.091 | 0 | 0 | 48.336 | 3.010 | 29.405 | -15.921 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-38.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-186.11%
Lichiditate curentă
0.98
Viteza rotație active
0.74
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-38.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-186.11%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -38.57% | 3.67% | 28.92% | 0% | 0.37% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 4.45% | 30.35% | 0.44% | 0.86% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -186.11% | 14.9% | 100% | 0% | -4.65% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.74
Viteza rotație stocuri
1.36
Durata medie încasare creanțe
101.12 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.74 | 1.45 | 2.11 | 5.8 | 2.94 | 0.34 |
| Viteza rotație stocuri | 1.36 | 2.74 | 3.26 | 125.81 | 3.96 | 1.37 |
| Durata medie încasare creanțe | 101.12 zile | 51.56 zile | 12.69 zile | 24.48 zile | 2.64 zile | 444.28 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 3.697 Lei |
Lichiditate curentă
0.98
Lichiditate imediată
0.34
Pondere active imobilizate
17.04%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.98 | 1.34 | 1.6 | 0.4 | 0.68 | 0.61 |
| Lichiditate imediată | 0.34 | 0.52 | 0.32 | 0.37 | 0.08 | 0.44 |
| Pondere active imobilizate | 17.04% | 13.48% | 19.17% | 41.1% | 16.02% | 9.29% |
| Pondere active circulante | 82.96% | 86.52% | 80.83% | 58.9% | 83.98% | 90.71% |
©Firme.ro