Companie
Detalii identificare
Nume firmăADAN SARKOZI S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 40756829 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ5/894/2019
EUIDROONRC.J5/894/2019
Data înființării08.03.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaGáspár András nr. 9A, Biharia, Bihor
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
179.949
Profit (Lei)
3.561
Număr angajați
3
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 179.949 | 3.561 | 297 | 188.752 | 0 | 76.475 | -112.277 | 3 |
| 2023 | 11.000 | 0 | 0 | 138.181 | 0 | 22.343 | -115.838 | 1 |
| 2022 | 21.849 | 0 | 0 | 70.794 | 0 | 9.040 | -61.754 | 2 |
| 2021 | 10.966 | 0 | 0 | 38.177 | 0 | 7.069 | -31.108 | 1 |
| 2020 | 8.403 | 84.997 | 7.083 | 35.768 | 0 | 13.473 | -22.295 | 1 |
| 2019 | 14.544 | 0 | 0 | 158.438 | 28.407 | 22.739 | -107.292 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3.17%
Lichiditate curentă
0.41
Viteza rotație active
2.35
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3.17%
Profit net per salariat
1.187 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.98% | 0% | 0% | 0% | 1011.51% | 0% |
| Marjă profit brut | 2.98% | 0% | 0% | 0% | 1028.92% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -3.17% | 0% | 0% | 0% | -381.24% | 0% |
| Profit net per salariat | 1.187 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 84.997 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.35
Viteza rotație stocuri
54.02
Durata medie încasare creanțe
85.66 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.35 | 0.49 | 2.42 | 1.55 | 0.62 | 0.28 |
| Viteza rotație stocuri | 54.02 | 3.3 | 6.56 | 3.29 | 2.52 | 5.84 |
| Durata medie încasare creanțe | 85.66 zile | 0 zile | 0 zile | 9.82 zile | 103.29 zile | 382.44 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 59.983 Lei | 11.000 Lei | 10.925 Lei | 10.966 Lei | 8.403 Lei | 7.272 Lei |
Lichiditate curentă
0.41
Lichiditate imediată
0.39
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.41 | 0.16 | 0.13 | 0.19 | 0.38 | 0.14 |
| Lichiditate imediată | 0.39 | 0.14 | 0.08 | 0.1 | 0.28 | 0.13 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 55.54% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 44.46% |
©Firme.ro