Companie
Detalii identificare
Nume firmăVENTALUN MAX S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 40775588 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ20/518/2019
EUIDROONRC.J20/518/2019
Data înființării13.03.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4334
Această clasă include:
-lucrări de vopsitorie şi zugrăveli, interioare şi exterioare ale clădirilor -lucrări de vopsitorie şi zugrăveli pentru construcţii inginereşti sau lucrări de geniu civil -montarea de geamuri, oglinzi etc. Această clasă exclude: -instalarea ferestrelor,
4332
-lucrări de vopsitorie şi zugrăveli, interioare şi exterioare ale clădirilor -lucrări de vopsitorie şi zugrăveli pentru construcţii inginereşti sau lucrări de geniu civil -montarea de geamuri, oglinzi etc. Această clasă exclude: -instalarea ferestrelor,
4332
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri
Informații de contact
AdresaCimitirului nr. 21, Haţeg, Hunedoara
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
621.488
Profit (Lei)
-143.590
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 621.488 | -143.590 | -11.966 | 574.194 | 8.539 | 164.497 | -360.886 | 1 |
| 2023 | 716.266 | 0 | 0 | 531.252 | 8.987 | 244.009 | -217.296 | 2 |
| 2022 | 983.157 | 5.896 | 491 | 373.463 | 9.435 | 269.362 | -42.086 | 3 |
| 2021 | 514.897 | 1.146 | 96 | 305.051 | 9.883 | 238.464 | -47.982 | 1 |
| 2020 | 532.996 | 0 | 0 | 239.833 | 3.151 | 171.235 | -65.447 | 2 |
| 2019 | 258.119 | 16.320 | 1.360 | 38.049 | 0 | 54.569 | 16.520 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-23.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39.79%
Lichiditate curentă
0.29
Viteza rotație active
3.59
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-23.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39.79%
Profit net per salariat
-143.590 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -23.1% | 0% | 0.6% | 0.22% | 0% | 6.32% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 1.48% | 1.22% | 0% | 7.91% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 39.79% | 0% | -14.01% | -2.39% | 0% | 98.79% |
| Profit net per salariat | -143.590 Lei | 0 Lei | 1.965 Lei | 1.146 Lei | 0 Lei | 16.320 Lei |
Viteza rotație active
3.59
Viteza rotație stocuri
4.49
Durata medie încasare creanțe
14.77 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.59 | 2.83 | 3.53 | 2.07 | 3.06 | 4.73 |
| Viteza rotație stocuri | 4.49 | 4.39 | 6.06 | 3.27 | 9.21 | 6.79 |
| Durata medie încasare creanțe | 14.77 zile | 35.45 zile | 34.79 zile | 56.36 zile | 14.11 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 621.488 Lei | 358.133 Lei | 327.719 Lei | 514.897 Lei | 266.498 Lei | 258.119 Lei |
Lichiditate curentă
0.29
Lichiditate imediată
0.05
Pondere active imobilizate
4.93%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.29 | 0.46 | 0.72 | 0.78 | 0.71 | 1.43 |
| Lichiditate imediată | 0.05 | 0.15 | 0.29 | 0.27 | 0.47 | 0.43 |
| Pondere active imobilizate | 4.93% | 3.55% | 3.38% | 3.98% | 1.81% | 0% |
| Pondere active circulante | 95.07% | 96.45% | 96.62% | 96.02% | 98.19% | 100% |
©Firme.ro