Companie
Detalii identificare
Nume firmăA&ABAMBOOCENTER S.R.L.
Cod unic de înregistrare40780568 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2/568/2019
EUIDROONRC.J2/568/2019
Data înființării13.03.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9604
Această clasă include:
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateActivitati de intretinere corporala
Informații de contact
AdresaGării nr. 2, Sebiş, Arad
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
17.510
Profit (Lei)
-8.773
Număr angajați
0
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 17.510 | -8.773 | -731 | 15.883 | 4.462 | 380 | -14.431 | 0 |
| 2023 | 17.210 | 0 | 0 | 11.253 | 8.014 | 4.524 | -5.658 | 0 |
| 2022 | 28.040 | 12.610 | 1.051 | 11.091 | 21.453 | 4.849 | -5.171 | 1 |
| 2021 | 31.641 | 0 | 0 | 20.560 | 36.984 | 1.707 | -17.781 | 1 |
| 2020 | 36.205 | 0 | 0 | 22.298 | 53.605 | 14.271 | -6.838 | 3 |
| 2019 | 21.815 | 16.195 | 1.350 | 8.880 | 49.172 | 54.580 | 16.395 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-50.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
60.79%
Lichiditate curentă
0.02
Viteza rotație active
3.62
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-50.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
60.79%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -50.1% | 0% | 44.97% | 0% | 0% | 74.24% |
| Marjă profit brut | 0% | 3.24% | 45.77% | 0% | 0% | 75.24% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 60.79% | 0% | -243.86% | 0% | 0% | 98.78% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 12.610 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 5.398 Lei |
Viteza rotație active
3.62
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
6.27 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.62 | 1.37 | 1.07 | 0.82 | 0.53 | 0.21 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 6.27 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 45.37 zile | 75.29 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 28.040 Lei | 31.641 Lei | 12.068 Lei | 7.272 Lei |
Lichiditate curentă
0.02
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
92.15%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.02 | 0.4 | 0.44 | 0.08 | 0.64 | 6.15 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 0.4 | 0.44 | 0.08 | 0.64 | 6.15 |
| Pondere active imobilizate | 92.15% | 63.92% | 81.56% | 95.59% | 78.97% | 47.39% |
| Pondere active circulante | 7.85% | 36.08% | 18.44% | 4.41% | 21.03% | 52.61% |
©Firme.ro