Companie
Detalii identificare
Nume firmăDEATETOK S.R.L.
Cod unic de înregistrare40813207 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019000523310
EUIDROONRC.J2019000523310
Data înființării20.03.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4391
Această clasă include:
-realizarea structurii acoperişurilor -montarea elementelor de acoperire Această clasă exclude: -închirierea utilajelor şi echipamentelor de construcţii fără operator,
7732
-realizarea structurii acoperişurilor -montarea elementelor de acoperire Această clasă exclude: -închirierea utilajelor şi echipamentelor de construcţii fără operator,
7732
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de invelitori, sarpante si terase la constructii
Informații de contact
AdresaMare nr. 29, Nuşfalău, Sălaj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
245.900
Profit (Lei)
11.284
Număr angajați
4
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 245.900 | 11.284 | 940 | 8.201 | 2.909 | 16.776 | 11.484 | 4 |
| 2024 | 271.700 | 45.684 | 3.807 | 37.054 | 3.408 | 80.471 | 46.825 | 4 |
| 2023 | 219.500 | 4.706 | 392 | 19.060 | 3.907 | 35.294 | 20.141 | 4 |
| 2022 | 246.000 | 63.726 | 5.311 | 12.698 | 0 | 58.132 | 45.434 | 5 |
| 2021 | 208.000 | 19.324 | 1.610 | 31.804 | 0 | 13.512 | -18.292 | 5 |
| 2020 | 173.400 | 0 | 0 | 39.730 | 0 | 2.114 | -37.616 | 5 |
| 2019 | 55.700 | 0 | 0 | 30.623 | 0 | 124 | -30.499 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.26%
Lichiditate curentă
2.05
Viteza rotație active
12.49
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.26%
Profit net per salariat
2.821 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 4.59% | 16.81% | 2.14% | 25.9% | 9.29% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 5.59% | 17.81% | 3.14% | 26.88% | 9.98% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.26% | 97.56% | 23.37% | 100% | -105.64% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 2.821 Lei | 11.421 Lei | 1.177 Lei | 12.745 Lei | 3.865 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
12.49
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 12.49 | 3.24 | 5.6 | 4.23 | 15.39 | 82.02 | 449.19 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 99.47 zile | 1.62 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 61.475 Lei | 67.925 Lei | 54.875 Lei | 49.200 Lei | 41.600 Lei | 34.680 Lei | 18.567 Lei |
Lichiditate curentă
2.05
Lichiditate imediată
2.05
Pondere active imobilizate
14.78%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.05 | 2.17 | 1.85 | 4.58 | 0.42 | 0.05 | 0 |
| Lichiditate imediată | 2.05 | 2.17 | 1.85 | 4.58 | 0.42 | 0.05 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 14.78% | 4.06% | 9.97% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 85.22% | 95.94% | 90.03% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro