Companie
Detalii identificare
Nume firmăTRASEU TAXI S.R.L.
Cod unic de înregistrare40815208 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1225/2019
EUIDROONRC.J12/1225/2019
Data înființării20.03.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaAzuga nr. 8, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
62.697
Profit (Lei)
14.249
Număr angajați
0
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 62.697 | 14.249 | 1.187 | 28.695 | 0 | 42.356 | 14.489 | 0 |
| 2024 | 53.942 | 15.075 | 1.256 | 963 | 0 | 39.445 | 39.103 | 0 |
| 2023 | 42.444 | 15.547 | 1.296 | 0 | 0 | 24.028 | 24.028 | 0 |
| 2022 | 57.847 | 25.739 | 2.145 | 1.518 | 0 | 27.499 | 25.981 | 0 |
| 2021 | 39.576 | 11.885 | 990 | 0 | 4.417 | 16.695 | 21.112 | 0 |
| 2020 | 35.890 | 9.609 | 801 | 9.000 | 17.669 | 558 | 9.227 | 0 |
| 2019 | 19.308 | 0 | 0 | 33.440 | 30.954 | 2.104 | -382 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
22.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.34%
Lichiditate curentă
1.48
Viteza rotație active
1.48
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
22.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.34%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 22.73% | 27.95% | 36.63% | 44.49% | 30.03% | 26.77% | 0% |
| Marjă profit brut | 26.93% | 32.35% | 42.39% | 47.04% | 30.03% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.34% | 38.55% | 64.7% | 99.07% | 56.29% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.48
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.48 | 1.37 | 1.77 | 2.1 | 1.87 | 1.97 | 0.58 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 1 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 19.308 Lei |
Lichiditate curentă
1.48
Lichiditate imediată
1.48
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.48 | 40.96 | 0 | 18.12 | 0 | 0.06 | 0.06 |
| Lichiditate imediată | 1.48 | 40.96 | 0 | 18.12 | 0 | 0.06 | 0.06 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 20.92% | 96.94% | 93.64% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 79.08% | 3.06% | 6.36% |
©Firme.ro