Companie
Detalii identificare
Nume firmăROBINSON SRU S.R.L.
Cod unic de înregistrare40839010 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019001296127
EUIDROONRC.J2019001296127
Data înființării25.03.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaMinerilor nr. 66A, Loc. Cluj-Napoca | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
14.747
Profit (Lei)
-2.368
Număr angajați
0
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 14.747 | -2.368 | -197 | 12.059 | 9.000 | 386 | -2.128 | 0 |
| 2023 | 41.994 | 10.150 | 846 | 403 | 4.000 | 6.484 | 10.390 | 0 |
| 2022 | 34.727 | 0 | 0 | 403 | 10.000 | 12.271 | 21.959 | 0 |
| 2021 | 35.712 | 8.097 | 675 | 43 | 17.381 | 4.802 | 22.232 | 1 |
| 2020 | 37.858 | 12.223 | 1.019 | 146 | 3.749 | 14.616 | 18.219 | 1 |
| 2019 | 11.877 | 5.796 | 483 | 221 | 6.116 | 101 | 5.996 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-16.06%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.03
Viteza rotație active
1.57
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-16.06%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -16.06% | 24.17% | 0% | 22.67% | 32.29% | 48.8% |
| Marjă profit brut | 0% | 28.66% | 1.87% | 22.79% | 34.26% | 51.66% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 97.69% | 0% | 36.42% | 67.09% | 96.66% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 8.097 Lei | 12.223 Lei | 5.796 Lei |
Viteza rotație active
1.57
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
7.08 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.57 | 4.01 | 1.56 | 1.61 | 2.06 | 1.91 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 7.08 zile | 0.68 zile | 0.14 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 35.712 Lei | 37.858 Lei | 11.877 Lei |
Lichiditate curentă
0.03
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
95.89%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.03 | 16.09 | 30.45 | 111.67 | 100.11 | 0.46 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 16.09 | 30.45 | 111.67 | 100.11 | 0.46 |
| Pondere active imobilizate | 95.89% | 38.15% | 44.9% | 78.35% | 20.41% | 98.38% |
| Pondere active circulante | 4.11% | 61.85% | 55.1% | 21.65% | 79.59% | 1.62% |
©Firme.ro