Companie
Detalii identificare
Nume firmăBAIRR DEVELOPMENT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 40844793 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019000496397
EUIDROONRC.J2019000496397
Data înființării26.03.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaMioriţa nr. 4, Loc. Focşani | Municipiul Focşani, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
209.464
Profit (Lei)
1.137
Număr angajați
2
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 209.464 | 1.137 | 95 | 268.420 | 9.074 | 259.634 | 1.377 | 2 |
| 2024 | 960.638 | 356.459 | 29.705 | 832.723 | 12.989 | 1.174.775 | 356.699 | 2 |
| 2023 | 1.821.556 | 856.080 | 71.340 | 138.428 | 16.672 | 986.216 | 856.320 | 1 |
| 2022 | 890.929 | 470.448 | 39.204 | 87.351 | 40.274 | 536.247 | 470.688 | 2 |
| 2021 | 459.983 | 188.287 | 15.691 | 51.591 | 61.555 | 303.805 | 282.326 | 2 |
| 2020 | 300.033 | 106.875 | 8.906 | 8.072 | 85.631 | 115.909 | 135.922 | 2 |
| 2019 | 278.243 | 206.465 | 17.205 | 14.319 | 148.700 | 153.127 | 206.665 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
82.57%
Lichiditate curentă
0.97
Viteza rotație active
0.78
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
82.57%
Profit net per salariat
569 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.54% | 37.11% | 47% | 52.8% | 40.93% | 35.62% | 74.2% |
| Marjă profit brut | 1.59% | 39.7% | 47.89% | 53.69% | 41.81% | 36.57% | 75.2% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 82.57% | 99.93% | 99.97% | 99.95% | 66.69% | 78.63% | 99.9% |
| Profit net per salariat | 569 Lei | 178.230 Lei | 856.080 Lei | 235.224 Lei | 94.144 Lei | 53.438 Lei | 103.233 Lei |
Viteza rotație active
0.78
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
179.62 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.78 | 0.81 | 1.82 | 1.55 | 1.26 | 1.49 | 0.92 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 1988.9 | 13799.67 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 179.62 zile | 64.31 zile | 122.73 zile | 92.76 zile | 30.82 zile | 30.53 zile | 47.24 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 104.732 Lei | 480.319 Lei | 1.821.556 Lei | 445.465 Lei | 229.992 Lei | 150.017 Lei | 139.122 Lei |
Lichiditate curentă
0.97
Lichiditate imediată
0.97
Pondere active imobilizate
3.38%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.97 | 1.41 | 7.12 | 6.14 | 5.89 | 14.36 | 10.69 |
| Lichiditate imediată | 0.97 | 1.41 | 7.12 | 6.14 | 5.89 | 14.36 | 10.69 |
| Pondere active imobilizate | 3.38% | 1.09% | 1.66% | 6.99% | 16.85% | 42.49% | 49.27% |
| Pondere active circulante | 96.62% | 98.91% | 98.34% | 93.01% | 83.15% | 57.51% | 50.73% |
©Firme.ro