Companie
Detalii identificare
Nume firmăRINU FITNESS S.R.L.
Cod unic de înregistrare40844920 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019000702049
EUIDROONRC.J2019000702049
Data înființării26.03.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9313
Această clasă include:
-cluburi şi centre de fitness şi culturism Această clasă exclude: -pregătirea sportivă efectuată de către profesori, antrenori,
8551
-cluburi şi centre de fitness şi culturism Această clasă exclude: -pregătirea sportivă efectuată de către profesori, antrenori,
8551
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati spotive, recreative si distractive
Obiect activitateActivitati ale centrelor de fitness
Informații de contact
AdresaMalului nr. 1, Târgu Ocna, Bacău
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
88.423
Profit (Lei)
-42.722
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 88.423 | -42.722 | -3.560 | 8.978 | 21.979 | 10.622 | 23.623 | 1 |
| 2023 | 144.999 | 6.764 | 564 | 5.216 | 28.305 | 50.020 | 73.109 | 1 |
| 2022 | 131.135 | 38.310 | 3.193 | 2.855 | 10.464 | 58.736 | 66.345 | 1 |
| 2021 | 106.169 | 31.638 | 2.637 | 2.314 | 17.102 | 13.247 | 28.035 | 1 |
| 2020 | 38.673 | 2.795 | 233 | 30.036 | 23.741 | 2.693 | -3.602 | 1 |
| 2019 | 17.431 | 0 | 0 | 39.612 | 30.379 | 2.836 | -6.397 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-48.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-180.85%
Lichiditate curentă
1.18
Viteza rotație active
2.71
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-48.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-180.85%
Profit net per salariat
-42.722 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -48.32% | 4.66% | 29.21% | 29.8% | 7.23% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 5.52% | 30.06% | 30.06% | 8.96% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -180.85% | 9.25% | 57.74% | 100% | -77.6% | 0% |
| Profit net per salariat | -42.722 Lei | 6.764 Lei | 38.310 Lei | 31.638 Lei | 2.795 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.71
Viteza rotație stocuri
29.72
Durata medie încasare creanțe
-0.12 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.71 | 1.85 | 1.9 | 3.5 | 1.46 | 0.52 |
| Viteza rotație stocuri | 29.72 | 68.07 | 15.93 | 21.58 | 15.36 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | -0.12 zile | 0 zile | 0 zile | 15.87 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 88.423 Lei | 144.999 Lei | 131.135 Lei | 106.169 Lei | 38.673 Lei | 17.431 Lei |
Lichiditate curentă
1.18
Lichiditate imediată
0.85
Pondere active imobilizate
67.42%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.18 | 9.59 | 20.57 | 5.72 | 0.09 | 0.07 |
| Lichiditate imediată | 0.85 | 9.18 | 17.69 | 3.6 | 0.01 | 0.07 |
| Pondere active imobilizate | 67.42% | 36.14% | 15.12% | 56.35% | 89.81% | 91.46% |
| Pondere active circulante | 32.58% | 63.86% | 84.88% | 43.65% | 10.19% | 8.54% |
©Firme.ro