Companie
Detalii identificare
Nume firmăCAFENEAUA DIN COLT S.R.L.
Cod unic de înregistrare40853422 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ20/661/2019
EUIDROONRC.J20/661/2019
Data înființării27.03.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaProf. Dr. Ştefan Gârbea, Baru, Hunedoara
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
219.064
Profit (Lei)
65.776
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 219.064 | 65.776 | 5.481 | 49.526 | 0 | 60.617 | 11.091 | 1 |
| 2023 | 162.356 | 7.945 | 662 | 70.143 | 0 | 15.458 | -54.685 | 1 |
| 2021 | 145.943 | 5.605 | 467 | 79.390 | 0 | 6.712 | -72.678 | 1 |
| 2020 | 151.712 | 0 | 0 | 95.381 | 0 | 17.099 | -78.282 | 1 |
| 2019 | 162.607 | -65.141 | -5.428 | 75.953 | 0 | 11.012 | -64.941 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
30.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.22
Viteza rotație active
3.61
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
30.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
65.776 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 30.03% | 4.89% | 3.84% | 0% | -40.06% |
| Marjă profit brut | 32.69% | 5.89% | 4.84% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -14.53% | -7.71% | 0% | 100% |
| Profit net per salariat | 65.776 Lei | 7.945 Lei | 5.605 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
3.61
Viteza rotație stocuri
15.46
Durata medie încasare creanțe
26.64 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.61 | 10.5 | 21.74 | 8.87 | 14.77 |
| Viteza rotație stocuri | 15.46 | 13.76 | 119.04 | 0 | 19.61 |
| Durata medie încasare creanțe | 26.64 zile | 1.84 zile | 0.49 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 219.064 Lei | 162.356 Lei | 145.943 Lei | 151.712 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.22
Lichiditate imediată
0.94
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.22 | 0.22 | 0.08 | 0.18 | 0.14 |
| Lichiditate imediată | 0.94 | 0.05 | 0.07 | 0.18 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro