Companie
Detalii identificare
Nume firmăRAN FLOR EXPRESS S.R.L.
Cod unic de înregistrare40891620 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019000824268
EUIDROONRC.J2019000824268
Data înființării02.04.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaŞtefan Cicio-Pop nr. 4, Tîrgu Mureş, Mureş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
40.674
Profit (Lei)
-41.534
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 40.674 | -41.534 | -3.461 | 41.039 | 17.639 | 5.388 | -17.560 | 1 |
| 2023 | 104.671 | 23.705 | 1.975 | 32.311 | 23.834 | 31.953 | 23.974 | 1 |
| 2022 | 121.797 | 55.857 | 4.655 | 44.729 | 29.907 | 171.685 | 157.059 | 0 |
| 2021 | 91.358 | 53.946 | 4.496 | 48.977 | 30.681 | 159.329 | 141.202 | 0 |
| 2020 | 119.546 | 57.406 | 4.784 | 23.263 | 7.526 | 102.958 | 87.256 | 0 |
| 2019 | 60.254 | 29.630 | 2.469 | 25.856 | 12.573 | 65.407 | 29.850 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-102.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.13
Viteza rotație active
1.77
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-102.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-41.534 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -102.11% | 22.65% | 45.86% | 59.05% | 48.02% | 49.18% |
| Marjă profit brut | 0% | 23.65% | 46.86% | 60.13% | 48.99% | 50.64% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 98.88% | 35.56% | 38.2% | 65.79% | 99.26% |
| Profit net per salariat | -41.534 Lei | 23.705 Lei | n/a | n/a | n/a | 14.815 Lei |
Viteza rotație active
1.77
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.22 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.77 | 1.88 | 0.6 | 0.48 | 1.08 | 0.77 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.22 zile | 29.84 zile | 0 zile | 0 zile | 4.85 zile | 163.56 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 40.674 Lei | 104.671 Lei | n/a | n/a | n/a | 30.127 Lei |
Lichiditate curentă
0.13
Lichiditate imediată
0.13
Pondere active imobilizate
76.6%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.13 | 0.99 | 3.84 | 3.25 | 4.43 | 2.53 |
| Lichiditate imediată | 0.13 | 0.99 | 3.84 | 3.25 | 4.43 | 2.53 |
| Pondere active imobilizate | 76.6% | 42.72% | 14.84% | 16.15% | 6.81% | 16.12% |
| Pondere active circulante | 23.4% | 57.28% | 85.16% | 83.85% | 93.19% | 83.88% |
©Firme.ro