Companie
Detalii identificare
Nume firmăSMART INVEST & SHARE S.R.L.
Cod unic de înregistrare40913923 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/4542/2019
EUIDROONRC.J40/4542/2019
Data înființării04.04.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5222
Această clasă include:
-activităţi aferente transportului pe apă de pasageri, animale sau mărfuri: -activităţi în terminale ca porturi şi dane -exploatarea ecluzelor etc. -activităţi de navigaţie, pilotaj şi ancorare -activităţi de alimbare, de salvare -activităţi ale farurilor Această clasă exclude: -manipularea încărcăturii,
5224 -activitatea porturilor de ambarcaţiuni,
9329
-activităţi aferente transportului pe apă de pasageri, animale sau mărfuri: -activităţi în terminale ca porturi şi dane -exploatarea ecluzelor etc. -activităţi de navigaţie, pilotaj şi ancorare -activităţi de alimbare, de salvare -activităţi ale farurilor Această clasă exclude: -manipularea încărcăturii,
5224 -activitatea porturilor de ambarcaţiuni,
9329
Industrie
Transport şi depozitare
SectorDepozitare si activitati auxiliare pentru transporturi
Obiect activitateActivitati de servicii anexe transportului pe apa
Informații de contact
AdresaNisipari nr. 5, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
281.525
Profit (Lei)
185.446
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 281.525 | 185.446 | 15.454 | 13.575 | 4.839 | 194.422 | 185.686 | 1 |
| 2023 | 84.981 | 34.549 | 2.879 | 25.272 | 0 | 60.061 | 34.789 | 1 |
| 2022 | 29.549 | 25.284 | 2.107 | 6.481 | 0 | 29.602 | 23.121 | 1 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 2.136 | 0 | -27 | -2.163 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 1.830 | 0 | 468 | -1.362 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
65.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.87%
Lichiditate curentă
14.32
Viteza rotație active
1.41
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
65.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.87%
Profit net per salariat
185.446 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 65.87% | 40.65% | 85.57% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 66.82% | 41.6% | 86.55% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.87% | 99.31% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 185.446 Lei | 34.549 Lei | 25.284 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.41
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.41 | 1.41 | 1 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 246.52 zile | 0 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 281.525 Lei | 84.981 Lei | 29.549 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
14.32
Lichiditate imediată
14.32
Pondere active imobilizate
2.43%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 14.32 | 2.38 | 4.57 | -0.01 | 0.26 |
| Lichiditate imediată | 14.32 | 2.38 | 4.57 | -0.01 | 0.26 |
| Pondere active imobilizate | 2.43% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 97.57% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro