Companie
Detalii identificare
Nume firmăVIONEL PANCONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare40927660 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ39/534/2019
EUIDROONRC.J39/534/2019
Data înființării05.04.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaPrahuda, Prahuda, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
53.014
Profit (Lei)
-57.102
Număr angajați
3
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 53.014 | -57.102 | -4.759 | 75.127 | 89.516 | 77.278 | 91.667 | 3 |
| 2023 | 161.468 | 0 | 0 | 50.198 | 103.578 | 95.389 | 148.769 | 3 |
| 2022 | 242.720 | 70.666 | 5.889 | 50.115 | 453 | 221.477 | 171.815 | 4 |
| 2021 | 64.000 | 452 | 38 | 46.825 | 453 | 147.521 | 101.149 | 2 |
| 2020 | 166.200 | 100.497 | 8.375 | 1.018 | 453 | 146.487 | 145.922 | 2 |
| 2019 | 81.100 | 45.225 | 3.769 | 4.310 | 406 | 49.329 | 45.425 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-107.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-62.29%
Lichiditate curentă
1.03
Viteza rotație active
0.32
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-107.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-62.29%
Profit net per salariat
-19.034 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -107.71% | 0% | 29.11% | 0.71% | 60.47% | 55.76% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 30.11% | 1.71% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -62.29% | 0% | 41.13% | 0.45% | 68.87% | 99.56% |
| Profit net per salariat | -19.034 Lei | 0 Lei | 17.667 Lei | 226 Lei | 50.249 Lei | 22.613 Lei |
Viteza rotație active
0.32
Viteza rotație stocuri
59.3
Durata medie încasare creanțe
432.71 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.32 | 0.81 | 1.09 | 0.43 | 1.13 | 1.63 |
| Viteza rotație stocuri | 59.3 | 180.61 | 600.79 | 19.29 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 432.71 zile | 139.77 zile | 191.87 zile | 717.08 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 17.671 Lei | 53.823 Lei | 60.680 Lei | 32.000 Lei | 83.100 Lei | 40.550 Lei |
Lichiditate curentă
1.03
Lichiditate imediată
1.02
Pondere active imobilizate
53.67%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.03 | 1.9 | 4.42 | 3.15 | 143.9 | 11.45 |
| Lichiditate imediată | 1.02 | 1.88 | 4.41 | 3.08 | 143.9 | 11.45 |
| Pondere active imobilizate | 53.67% | 52.06% | 0.2% | 0.31% | 0.31% | 0.82% |
| Pondere active circulante | 46.33% | 47.94% | 99.8% | 99.69% | 99.69% | 99.18% |
©Firme.ro