Companie
Detalii identificare
Nume firmăVSMART PRO RESIDENCE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 40938243 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/1702/2019
EUIDROONRC.J35/1702/2019
Data înființării08.04.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaChişodei nr. 86, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
21.605
Profit (Lei)
-52.203
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 21.605 | -52.203 | -4.350 | 180.234 | 44.967 | 5.572 | -129.695 | 1 |
| 2023 | 31.223 | 0 | 0 | 168.329 | 54.137 | 23.453 | -90.739 | 2 |
| 2022 | 448.582 | 74.022 | 6.169 | 146.532 | 77.565 | 143.229 | 74.262 | 3 |
| 2021 | 242.506 | 9.472 | 789 | 98.814 | 69.037 | 58.472 | 28.695 | 3 |
| 2020 | 322.330 | 4.057 | 338 | 69.228 | 49.569 | 44.339 | 19.223 | 4 |
| 2019 | 41.190 | 14.966 | 1.247 | 53.322 | 26.691 | 119.012 | 15.166 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-241.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40.25%
Lichiditate curentă
0.03
Viteza rotație active
0.43
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-241.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40.25%
Profit net per salariat
-52.203 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -241.62% | 0% | 16.5% | 3.91% | 1.26% | 36.33% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 17.48% | 4.84% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 40.25% | 0% | 99.68% | 33.01% | 21.1% | 98.68% |
| Profit net per salariat | -52.203 Lei | 0 Lei | 24.674 Lei | 3.157 Lei | 1.014 Lei | 4.989 Lei |
Viteza rotație active
0.43
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
80.13 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.43 | 0.4 | 2.03 | 1.9 | 3.43 | 0.28 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 431.74 | 16.98 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 80.13 zile | 206.19 zile | 114.53 zile | 64.09 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 21.605 Lei | 15.612 Lei | 149.527 Lei | 80.835 Lei | 80.583 Lei | 13.730 Lei |
Lichiditate curentă
0.03
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
88.97%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.03 | 0.14 | 0.98 | 0.59 | 0.64 | 2.23 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.14 | 0.97 | 0.45 | 0.64 | 2.23 |
| Pondere active imobilizate | 88.97% | 69.77% | 35.13% | 54.14% | 52.78% | 18.32% |
| Pondere active circulante | 11.03% | 30.23% | 64.87% | 45.86% | 47.22% | 81.68% |
©Firme.ro