Companie
Detalii identificare
Nume firmăPERFECTION LASER S.R.L.
Cod unic de înregistrare40975926 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1641/2019
EUIDROONRC.J12/1641/2019
Data înființării12.04.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaViile Dâmbul Rotund nr. 15E, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
77.490
Profit (Lei)
45.285
Număr angajați
0
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 77.490 | 45.285 | 3.774 | 79.632 | 41.749 | 83.368 | 45.485 | 0 |
| 2023 | 116.300 | 71.917 | 5.993 | 9.744 | 0 | 83.604 | 73.860 | 1 |
| 2022 | 178.830 | 93.927 | 7.827 | 4.178 | 0 | 99.120 | 94.942 | 1 |
| 2021 | 298.180 | 166.719 | 13.893 | 420 | 0 | 164.436 | 164.016 | 2 |
| 2020 | 233.554 | 92.067 | 7.672 | 15.212 | 0 | 116.038 | 100.826 | 2 |
| 2019 | 220.901 | 168.560 | 14.047 | 20.655 | 0 | 189.415 | 168.760 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
58.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.56%
Lichiditate curentă
1.05
Viteza rotație active
0.62
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
58.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.56%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 58.44% | 61.84% | 52.52% | 55.91% | 39.42% | 76.31% |
| Marjă profit brut | 69.58% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.56% | 97.37% | 98.93% | 100% | 91.31% | 99.88% |
| Profit net per salariat | n/a | 71.917 Lei | 93.927 Lei | 83.360 Lei | 46.034 Lei | 168.560 Lei |
Viteza rotație active
0.62
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
11.14 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.62 | 1.39 | 1.8 | 1.81 | 2.01 | 1.17 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 11.14 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 116.300 Lei | 178.830 Lei | 149.090 Lei | 116.777 Lei | 220.901 Lei |
Lichiditate curentă
1.05
Lichiditate imediată
1.05
Pondere active imobilizate
33.37%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.05 | 8.58 | 23.72 | 391.51 | 7.63 | 9.17 |
| Lichiditate imediată | 1.05 | 8.58 | 23.72 | 391.51 | 7.63 | 9.17 |
| Pondere active imobilizate | 33.37% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 66.63% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro