Companie
Detalii identificare
Nume firmăSKIN CARE STUDIO S.R.L.
Cod unic de înregistrare40977048 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019001573136
EUIDROONRC.J2019001573136
Data înființării12.04.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9604
Această clasă include:
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateActivitati de intretinere corporala
Informații de contact
AdresaCălăraşi nr. 18A, Constanţa, Constanţa
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
103.570
Profit (Lei)
-34.679
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 103.570 | -34.679 | -2.890 | 118.717 | 175.903 | 2.696 | -3.509 | 1 |
| 2023 | 110.400 | 0 | 0 | 109.711 | 214.140 | 6.480 | 31.170 | 1 |
| 2022 | 121.790 | 11.244 | 937 | 77.556 | 170.393 | 37.625 | 34.375 | 1 |
| 2021 | 132.660 | 37.180 | 3.098 | 82.907 | 199.994 | 14.738 | 23.132 | 1 |
| 2020 | 126.628 | 9.796 | 816 | 130.913 | 229.834 | 7.988 | -14.049 | 2 |
| 2019 | 8.001 | 0 | 0 | 197.547 | 259.675 | 47.251 | -23.845 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-33.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.02
Viteza rotație active
0.58
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-33.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-34.679 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -33.48% | 0% | 9.23% | 28.03% | 7.74% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 10.08% | 29.28% | 8.35% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 32.71% | 100% | -69.73% | 0% |
| Profit net per salariat | -34.679 Lei | 0 Lei | 11.244 Lei | 37.180 Lei | 4.898 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.58
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1.76 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.58 | 0.5 | 0.59 | 0.62 | 0.53 | 0.03 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12.39 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.76 zile | 1.65 zile | 1.5 zile | 0 zile | 0 zile | 1678.01 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 103.570 Lei | 110.400 Lei | 121.790 Lei | 132.660 Lei | 63.314 Lei | 8.001 Lei |
Lichiditate curentă
0.02
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
98.49%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.02 | 0.06 | 0.49 | 0.18 | 0.06 | 0.24 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 0.06 | 0.49 | 0.18 | 0.06 | 0.24 |
| Pondere active imobilizate | 98.49% | 97.06% | 81.91% | 93.14% | 96.64% | 84.61% |
| Pondere active circulante | 1.51% | 2.94% | 18.09% | 6.86% | 3.36% | 15.39% |
©Firme.ro