Companie
Detalii identificare
Nume firmăAZA PLUS CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 40977455 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019005086409
EUIDROONRC.J2019005086409
Data înființării15.04.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaTimişoara nr. 69, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
313.049
Profit (Lei)
60.520
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 313.049 | 60.520 | 5.043 | 83.869 | 76.845 | 287.318 | 280.294 | 1 |
| 2023 | 549.844 | 400.376 | 33.365 | 47.178 | 109.779 | 429.172 | 491.773 | 1 |
| 2022 | 221.198 | 19.737 | 1.645 | 100.540 | 0 | 528.622 | 91.397 | 1 |
| 2021 | 165.825 | 32.711 | 2.726 | 102.840 | 0 | 274.500 | 71.660 | 1 |
| 2020 | 139.320 | 50.100 | 4.175 | 35.424 | 0 | 74.372 | 38.948 | 1 |
| 2019 | 61.300 | 0 | 0 | 24.796 | 167 | 13.477 | -11.152 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
19.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21.59%
Lichiditate curentă
3.43
Viteza rotație active
0.86
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
19.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21.59%
Profit net per salariat
60.520 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 19.33% | 72.82% | 8.92% | 19.73% | 35.96% | 0% |
| Marjă profit brut | 20.85% | 73.67% | 10.67% | 21.91% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 21.59% | 81.41% | 21.59% | 45.65% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 60.520 Lei | 400.376 Lei | 19.737 Lei | 32.711 Lei | 50.100 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.86
Viteza rotație stocuri
14.81
Durata medie încasare creanțe
156.56 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.86 | 1.02 | 0.42 | 0.6 | 1.87 | 4.49 |
| Viteza rotație stocuri | 14.81 | 39.33 | 28.28 | 21.2 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 156.56 zile | 249.19 zile | 458.57 zile | 186.24 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 313.049 Lei | 549.844 Lei | 221.198 Lei | 165.825 Lei | 139.320 Lei | 61.300 Lei |
Lichiditate curentă
3.43
Lichiditate imediată
3.17
Pondere active imobilizate
21.1%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.43 | 9.1 | 5.26 | 2.67 | 2.1 | 0.54 |
| Lichiditate imediată | 3.17 | 8.8 | 5.18 | 2.59 | 2.1 | 0.54 |
| Pondere active imobilizate | 21.1% | 20.37% | 0% | 0% | 0% | 1.22% |
| Pondere active circulante | 78.9% | 79.63% | 100% | 100% | 100% | 98.78% |
©Firme.ro