Companie
Detalii identificare
Nume firmăADISAV CONSTRUCT KLM S.R.L.
Cod unic de înregistrare40984266 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/1175/2019
EUIDROONRC.J3/1175/2019
Data înființării15.04.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaRădeşti, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
120.600
Profit (Lei)
-4.727
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 120.600 | -4.727 | -394 | 16.534 | 11.701 | 0 | -4.833 | 1 |
| 2023 | 195.600 | 0 | 0 | 28.702 | 16.353 | 11.726 | -106 | 3 |
| 2022 | 140.000 | 5.382 | 449 | 7.400 | 3.020 | 21.751 | 17.371 | 2 |
| 2021 | 183.350 | 9.749 | 812 | 10.094 | 4.270 | 17.813 | 11.989 | 3 |
| 2020 | 152.350 | 0 | 0 | 13.104 | 0 | 15.343 | 2.239 | 4 |
| 2019 | 61.000 | 13.461 | 1.122 | 6.725 | 0 | 20.386 | 13.661 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-3.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.81%
Lichiditate curentă
0
Viteza rotație active
10.31
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-3.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.81%
Profit net per salariat
-4.727 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -3.92% | 0% | 3.84% | 5.32% | 0% | 22.07% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 4.84% | 6.32% | 0% | 23.07% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 97.81% | 0% | 30.98% | 81.32% | 0% | 98.54% |
| Profit net per salariat | -4.727 Lei | 0 Lei | 2.691 Lei | 3.250 Lei | 0 Lei | 6.731 Lei |
Viteza rotație active
10.31
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 10.31 | 6.97 | 5.65 | 8.3 | 9.93 | 2.99 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 42 zile | 26.16 zile | 19.17 zile | 76.04 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 120.600 Lei | 65.200 Lei | 70.000 Lei | 61.117 Lei | 38.088 Lei | 30.500 Lei |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
100%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 0.41 | 2.94 | 1.76 | 1.17 | 3.03 |
| Lichiditate imediată | 0 | 0.41 | 2.94 | 1.76 | 1.17 | 3.03 |
| Pondere active imobilizate | 100% | 58.24% | 12.19% | 19.34% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 0% | 41.76% | 87.81% | 80.66% | 100% | 100% |
©Firme.ro