Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONFORT AUTOTRANS EXPERT S.R.L.
Cod unic de înregistrare40995230 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019005270404
EUIDROONRC.J2019005270404
Data înființării17.04.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4939
Această clasă include:
-alte transporturi terestre de călători: -servicii de transport cu autobuze de mare distanţă, pe bază de grafic -curse charter, excursii şi alte servicii ocazionale de transport cu autocare -transporturi de pasageri la aeroport cu trenuri navetă -operarea telefericelor, funicularelor, a tele-ski-urilor şi telecabinelor, dacă nu fac parte din sisteme de tranzit urbane sau suburbane
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de transport cu autobuze şcolare precum şi autobuze pentru transportul angajaţilor -transportul de pasageri cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul cu ambulanţa,
8690
-alte transporturi terestre de călători: -servicii de transport cu autobuze de mare distanţă, pe bază de grafic -curse charter, excursii şi alte servicii ocazionale de transport cu autocare -transporturi de pasageri la aeroport cu trenuri navetă -operarea telefericelor, funicularelor, a tele-ski-urilor şi telecabinelor, dacă nu fac parte din sisteme de tranzit urbane sau suburbane
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de transport cu autobuze şcolare precum şi autobuze pentru transportul angajaţilor -transportul de pasageri cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul cu ambulanţa,
8690
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateAlte transporturi terestre de calatori n.c.a
Informații de contact
AdresaToporaşi nr. 1-7, Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
165.371
Profit (Lei)
-88.527
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 165.371 | -88.527 | -7.377 | 20.832 | 0 | 1.678 | -18.101 | 1 |
| 2023 | 275.319 | 23.240 | 1.937 | 12.602 | 0 | 82.048 | 70.426 | 1 |
| 2022 | 298.589 | 65.566 | 5.464 | 8.681 | 2.355 | 91.634 | 85.308 | 1 |
| 2021 | 165.422 | 39.741 | 3.312 | 31.189 | 8.008 | 39.677 | 17.423 | 1 |
| 2020 | 53.303 | 0 | 0 | 39.609 | 13.660 | 3.067 | -22.318 | 1 |
| 2019 | 38.555 | 0 | 0 | 28.111 | 19.313 | 2.804 | -5.994 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-53.53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.08
Viteza rotație active
98.55
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-53.53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-88.527 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -53.53% | 8.44% | 21.96% | 24.02% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 9.29% | 23.21% | 27.02% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 33% | 76.86% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -88.527 Lei | 23.240 Lei | 65.566 Lei | 39.741 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
98.55
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
3.68 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 98.55 | 3.36 | 3.18 | 3.47 | 3.19 | 1.74 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 351.96 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 3.68 zile | 0.86 zile | 1.69 zile | 0.37 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 165.371 Lei | 275.319 Lei | 298.589 Lei | 165.422 Lei | 53.303 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.08
Lichiditate imediată
0.08
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.08 | 6.51 | 10.56 | 1.27 | 0.08 | 0.1 |
| Lichiditate imediată | 0.08 | 6.51 | 10.56 | 1.26 | 0.08 | 0.1 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 2.51% | 16.79% | 81.66% | 87.32% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 97.49% | 83.21% | 18.34% | 12.68% |
©Firme.ro