Companie
Detalii identificare
Nume firmăMLB SMART TRANSPORT S.R.L.
Cod unic de înregistrare41055844 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019001971239
EUIDROONRC.J2019001971239
Data înființării02.05.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4939
Această clasă include:
-alte transporturi terestre de călători: -servicii de transport cu autobuze de mare distanţă, pe bază de grafic -curse charter, excursii şi alte servicii ocazionale de transport cu autocare -transporturi de pasageri la aeroport cu trenuri navetă -operarea telefericelor, funicularelor, a tele-ski-urilor şi telecabinelor, dacă nu fac parte din sisteme de tranzit urbane sau suburbane
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de transport cu autobuze şcolare precum şi autobuze pentru transportul angajaţilor -transportul de pasageri cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul cu ambulanţa,
8690
-alte transporturi terestre de călători: -servicii de transport cu autobuze de mare distanţă, pe bază de grafic -curse charter, excursii şi alte servicii ocazionale de transport cu autocare -transporturi de pasageri la aeroport cu trenuri navetă -operarea telefericelor, funicularelor, a tele-ski-urilor şi telecabinelor, dacă nu fac parte din sisteme de tranzit urbane sau suburbane
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de transport cu autobuze şcolare precum şi autobuze pentru transportul angajaţilor -transportul de pasageri cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul cu ambulanţa,
8690
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateAlte transporturi terestre de calatori n.c.a
Informații de contact
AdresaMonumentului nr. 6H, Oraş Bragadiru, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
230.732
Profit (Lei)
14.919
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 230.732 | 14.919 | 1.243 | 11.794 | 0 | 471.885 | 460.091 | 1 |
| 2024 | 219.137 | 29.279 | 2.440 | 13.614 | 0 | 458.786 | 445.172 | 1 |
| 2023 | 237.635 | 93.773 | 7.814 | 12.416 | 0 | 428.309 | 415.893 | 1 |
| 2022 | 189.998 | 67.956 | 5.663 | 26.654 | 19.801 | 328.973 | 322.120 | 1 |
| 2021 | 96.685 | 38.493 | 3.208 | 35.393 | 27.646 | 261.910 | 254.163 | 1 |
| 2020 | 155.995 | 72.054 | 6.005 | 35.593 | 35.491 | 215.773 | 215.671 | 1 |
| 2019 | 195.270 | 143.417 | 11.951 | 34.766 | 43.336 | 135.047 | 143.617 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
6.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.24%
Lichiditate curentă
40.01
Viteza rotație active
0.49
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
6.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.24%
Profit net per salariat
14.919 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 6.47% | 13.36% | 39.46% | 35.77% | 39.81% | 46.19% | 73.45% |
| Marjă profit brut | 7.54% | 14.33% | 40.46% | 37.42% | 42.95% | 48.36% | 76.55% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 3.24% | 6.58% | 22.55% | 21.1% | 15.15% | 33.41% | 99.86% |
| Profit net per salariat | 14.919 Lei | 29.279 Lei | 93.773 Lei | 67.956 Lei | 38.493 Lei | 72.054 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.49
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
736.41 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.49 | 0.48 | 0.55 | 0.54 | 0.33 | 0.62 | 1.09 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 736.41 zile | 755.11 zile | 643.43 zile | 628.72 zile | 973.8 zile | 498.78 zile | 235.09 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 230.732 Lei | 219.137 Lei | 237.635 Lei | 189.998 Lei | 96.685 Lei | 155.995 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
40.01
Lichiditate imediată
40.01
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 40.01 | 33.7 | 34.5 | 12.34 | 7.4 | 6.06 | 3.88 |
| Lichiditate imediată | 40.01 | 33.7 | 34.5 | 12.34 | 7.4 | 6.06 | 3.88 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 5.68% | 9.55% | 14.12% | 24.29% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 94.32% | 90.45% | 85.88% | 75.71% |
©Firme.ro