Companie
Detalii identificare
Nume firmăESTETICS SURGERY S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 41087374 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/1351/2019
EUIDROONRC.J3/1351/2019
Data înființării09.05.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8622
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala specializata
Informații de contact
AdresaPrincipală nr. 252, Petreşti, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
2.498.902
Profit (Lei)
1.097.237
Număr angajați
2
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.498.902 | 1.097.237 | 91.436 | 681.257 | 967.003 | 809.979 | 1.097.477 | 2 |
| 2024 | 1.309.759 | 573.163 | 47.764 | 686.509 | 1.084.368 | 172.856 | 573.403 | 1 |
| 2023 | 693.583 | 333.574 | 27.798 | 768.566 | 1.008.033 | 242.837 | 484.185 | 1 |
| 2022 | 296.310 | 83.867 | 6.989 | 199.867 | 302.946 | 47.113 | 150.611 | 0 |
| 2021 | 111.907 | 66.504 | 5.542 | 1.209 | 14.029 | 53.924 | 66.744 | 0 |
| 2020 | 29.979 | 22.501 | 1.875 | 15.379 | 12.696 | 25.384 | 22.701 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
43.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.98%
Lichiditate curentă
1.19
Viteza rotație active
1.41
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
43.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.98%
Profit net per salariat
548.619 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 43.91% | 43.76% | 48.09% | 28.3% | 59.43% | 75.06% |
| Marjă profit brut | 52.12% | 46.75% | 57.21% | 30.88% | 62.37% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.98% | 99.96% | 68.89% | 55.68% | 99.64% | 99.12% |
| Profit net per salariat | 548.619 Lei | 573.163 Lei | 333.574 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.41
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
113.9 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.41 | 1.04 | 0.55 | 0.85 | 1.65 | 0.79 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 113.9 zile | 3.71 zile | 37.04 zile | 7.26 zile | 39.74 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 1.249.451 Lei | 1.309.759 Lei | 693.583 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.19
Lichiditate imediată
1.19
Pondere active imobilizate
54.42%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.19 | 0.25 | 0.32 | 0.24 | 44.6 | 1.65 |
| Lichiditate imediată | 1.19 | 0.25 | 0.32 | 0.24 | 44.6 | 1.65 |
| Pondere active imobilizate | 54.42% | 86.25% | 80.59% | 86.54% | 20.65% | 33.34% |
| Pondere active circulante | 45.58% | 13.75% | 19.41% | 13.46% | 79.35% | 66.66% |
©Firme.ro