Companie
Detalii identificare
Nume firmăLYD YANIS LOGISTIC S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 41091545 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019000910028
EUIDROONRC.J2019000910028
Data înființării09.05.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaCorneliu Coposu, Loc. Arad | Municipiul Arad, Arad
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
54.697
Profit (Lei)
-43.463
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 54.697 | -43.463 | -3.622 | 364.199 | 89.307 | 11.462 | -263.430 | 1 |
| 2023 | 58.778 | 0 | 0 | 353.523 | 119.076 | 14.480 | -219.967 | 1 |
| 2022 | 47.418 | 0 | 0 | 326.722 | 148.845 | 4.658 | -173.219 | 1 |
| 2021 | 87.021 | 0 | 0 | 290.031 | 180.616 | 932 | -108.483 | 1 |
| 2020 | 154.630 | 0 | 0 | 447.110 | 313.356 | 40.353 | -27.404 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-79.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16.5%
Lichiditate curentă
0.03
Viteza rotație active
0.54
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-79.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16.5%
Profit net per salariat
-43.463 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -79.46% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 16.5% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -43.463 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.54
Viteza rotație stocuri
943.05
Durata medie încasare creanțe
33.23 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.54 | 0.44 | 0.31 | 0.48 | 0.44 |
| Viteza rotație stocuri | 943.05 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 33.23 zile | 18.54 zile | 27.1 zile | 0.54 zile | 47.31 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 54.697 Lei | 58.778 Lei | 47.418 Lei | 87.021 Lei | 154.630 Lei |
Lichiditate curentă
0.03
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
88.63%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.03 | 0.04 | 0.01 | 0 | 0.09 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.04 | 0.01 | 0 | 0.09 |
| Pondere active imobilizate | 88.63% | 89.16% | 96.97% | 99.49% | 88.59% |
| Pondere active circulante | 11.37% | 10.84% | 3.03% | 0.51% | 11.41% |
©Firme.ro