Companie
Detalii identificare
Nume firmăTRIUMPH TAXI S.R.L.
Cod unic de înregistrare41109774 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2012/2019
EUIDROONRC.J12/2012/2019
Data înființării14.05.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaPlopilor nr. 75, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
12.831
Profit (Lei)
2.029
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 12.831 | 2.029 | 169 | 202 | 0 | 11.818 | 11.616 | 1 |
| 2023 | 85.615 | 24.865 | 2.072 | 3.573 | 0 | 33.160 | 29.587 | 1 |
| 2022 | 27.560 | 4.469 | 372 | 2.710 | 0 | 7.432 | 4.722 | 1 |
| 2021 | 22.221 | 0 | 0 | 4.095 | 3.472 | 876 | 253 | 1 |
| 2020 | 17.608 | 0 | 0 | 23.096 | 13.202 | 10.242 | 348 | 1 |
| 2019 | 14.807 | 305 | 25 | 23.396 | 23.210 | 691 | 505 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
15.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17.47%
Lichiditate curentă
58.5
Viteza rotație active
1.09
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
15.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17.47%
Profit net per salariat
2.029 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 15.81% | 29.04% | 16.22% | 0% | 0% | 2.06% |
| Marjă profit brut | 18.31% | 29.89% | 16.22% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 17.47% | 84.04% | 94.64% | 0% | 0% | 60.4% |
| Profit net per salariat | 2.029 Lei | 24.865 Lei | 4.469 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 305 Lei |
Viteza rotație active
1.09
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
2.82 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.09 | 2.58 | 3.71 | 5.11 | 0.75 | 0.62 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 2.82 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 12.831 Lei | 85.615 Lei | 27.560 Lei | 22.221 Lei | 17.608 Lei | 14.807 Lei |
Lichiditate curentă
58.5
Lichiditate imediată
58.5
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 58.5 | 9.28 | 2.74 | 0.21 | 0.44 | 0.03 |
| Lichiditate imediată | 58.5 | 9.28 | 2.74 | 0.21 | 0.44 | 0.03 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 79.85% | 56.31% | 97.11% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 20.15% | 43.69% | 2.89% |
©Firme.ro