Companie
Detalii identificare
Nume firmăHEALTY&BEAUTY BODY S.R.L.
Cod unic de înregistrare41159357 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/1483/2019
EUIDROONRC.J3/1483/2019
Data înființării22.05.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9604
Această clasă include:
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateActivitati de intretinere corporala
Informații de contact
AdresaMatei Basarab nr. 119, Câmpulung, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
59.679
Profit (Lei)
10.118
Număr angajați
0
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 59.679 | 10.118 | 843 | 698.844 | 521.494 | 53.859 | -151.457 | 0 |
| 2024 | 72.646 | 8.893 | 741 | 708.166 | 538.600 | 50.563 | -161.576 | 1 |
| 2023 | 71.453 | 0 | 0 | 705.376 | 555.707 | 38.880 | -167.969 | 1 |
| 2022 | 75.777 | 4.933 | 411 | 225.860 | 144.923 | 14.694 | -138.029 | 2 |
| 2021 | 65.880 | 0 | 0 | 165.108 | 103.570 | 4.849 | -142.962 | 3 |
| 2020 | 55.621 | 0 | 0 | 114.981 | 120.677 | 10.914 | -84.390 | 4 |
| 2019 | 4.900 | 522 | 44 | 10.548 | 97.918 | 72.386 | 722 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
16.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-6.68%
Lichiditate curentă
0.08
Viteza rotație active
0.1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
16.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-6.68%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 16.95% | 12.24% | 0% | 6.51% | 0% | 0% | 10.65% |
| Marjă profit brut | 20.18% | 14.58% | 0% | 7.51% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -6.68% | -5.5% | 0% | -3.57% | 0% | 0% | 72.3% |
| Profit net per salariat | n/a | 8.893 Lei | 0 Lei | 2.467 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 522 Lei |
Viteza rotație active
0.1
Viteza rotație stocuri
2.02
Durata medie încasare creanțe
58.3 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.1 | 0.12 | 0.12 | 0.47 | 0.61 | 0.42 | 0.03 |
| Viteza rotație stocuri | 2.02 | 1.98 | 6.47 | 9.74 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 58.3 zile | 35.78 zile | 46.57 zile | 32.38 zile | 6.81 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 72.646 Lei | 71.453 Lei | 37.889 Lei | 21.960 Lei | 13.905 Lei | 4.900 Lei |
Lichiditate curentă
0.08
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
90.64%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.08 | 0.07 | 0.06 | 0.07 | 0.03 | 0.09 | 6.86 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.02 | 0.04 | 0.03 | 0.03 | 0.09 | 6.86 |
| Pondere active imobilizate | 90.64% | 91.42% | 93.46% | 90.79% | 95.53% | 91.71% | 57.5% |
| Pondere active circulante | 9.36% | 8.58% | 6.54% | 9.21% | 4.47% | 8.29% | 42.5% |
©Firme.ro