Companie
Detalii identificare
Nume firmăITTKEPZES S.R.L.
Cod unic de înregistrare41164922 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019000459194
EUIDROONRC.J2019000459194
Data înființării23.05.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8559
Această clasă include:
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitateAlte forme de invatamant n.c.a.
Informații de contact
AdresaIancu De Hunedoara nr. 33, Miercurea Ciuc, Harghita
Telefon
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
74.195
Profit (Lei)
-2.801
Număr angajați
0
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 74.195 | -2.801 | -233 | 8.096 | 6.099 | 12.727 | 10.730 | 0 |
| 2023 | 92.561 | 0 | 0 | 26.126 | 10.678 | 28.980 | 13.532 | 0 |
| 2022 | 54.500 | 3.206 | 267 | 34.211 | 19.435 | 34.623 | 15.876 | 0 |
| 2021 | 54.246 | 2.917 | 243 | 33.745 | 40.084 | 35.297 | 12.670 | 0 |
| 2020 | 79.402 | 14.336 | 1.195 | 36.264 | 76.209 | 25.854 | 9.753 | 1 |
| 2019 | 22.167 | 0 | 0 | 27.271 | 51 | 164.610 | -4.583 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-3.78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-26.1%
Lichiditate curentă
1.57
Viteza rotație active
3.94
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-3.78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-26.1%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -3.78% | 0% | 5.88% | 5.38% | 18.05% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 8.88% | 7.94% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -26.1% | 0% | 20.19% | 23.02% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | 14.336 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
3.94
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1.18 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.94 | 2.33 | 1.01 | 0.72 | 0.78 | 0.13 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.18 zile | 45.35 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | 79.402 Lei | 22.167 Lei |
Lichiditate curentă
1.57
Lichiditate imediată
1.57
Pondere active imobilizate
32.4%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.57 | 1.11 | 1.01 | 1.05 | 0.71 | 6.04 |
| Lichiditate imediată | 1.57 | 1.11 | 1.01 | 1.05 | 0.71 | 6.04 |
| Pondere active imobilizate | 32.4% | 26.93% | 35.95% | 53.18% | 74.67% | 0.03% |
| Pondere active circulante | 67.6% | 73.07% | 64.05% | 46.82% | 25.33% | 99.97% |
©Firme.ro