Companie
Detalii identificare
Nume firmăTEO COOKING S.R.L.
Cod unic de înregistrare41180030 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019001166325
EUIDROONRC.J2019001166325
Data înființării28.05.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1071
Această clasă include:
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie
Informații de contact
AdresaTineretului nr. 25, Şelimbăr, Sibiu
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
230
Profit (Lei)
-3.874
Număr angajați
0
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 230 | -3.874 | -323 | 12.043 | 5.869 | 337 | -5.837 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 13.162 | 7.520 | 3.679 | -1.963 | 0 |
| 2022 | 4.732 | 471 | 39 | 5.145 | 5.754 | 367 | 976 | 0 |
| 2021 | 3.355 | 644 | 54 | 8.181 | 6.905 | 1.780 | 504 | 0 |
| 2020 | 770 | 0 | 0 | 227 | 0 | 87 | -140 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 160 | -40 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-1684.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66.37%
Lichiditate curentă
0.03
Viteza rotație active
0.04
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-1684.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66.37%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -1684.35% | 0% | 9.95% | 19.2% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 12.51% | 22.06% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 66.37% | 0% | 48.26% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.04
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
222.17 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.04 | 0 | 0.77 | 0.39 | 8.85 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 222.17 zile | 0 | 10.8 zile | 99.87 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.03
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
94.57%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.03 | 0.28 | 0.07 | 0.22 | 0.38 | 0.8 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.28 | 0.07 | 0.22 | 0.38 | 0.8 |
| Pondere active imobilizate | 94.57% | 67.15% | 94% | 79.5% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 5.43% | 32.85% | 6% | 20.5% | 100% | 100% |
©Firme.ro