Companie
Detalii identificare
Nume firmăBOLDEA FLOWERS S.R.L.
Cod unic de înregistrare41189250 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/2311/2019
EUIDROONRC.J35/2311/2019
Data înființării29.05.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4776
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al florilor, plantelor si semintelor, comert cu amanuntul al animalelor de companie si a hranei pentru acestea, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaAvram Iancu nr. 5, Oraş Făget, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
280.184
Profit (Lei)
-42.162
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 280.184 | -42.162 | -3.514 | 23.376 | 9.125 | 15.385 | 1.134 | 1 |
| 2023 | 298.289 | 13.225 | 1.102 | 3.949 | 12.709 | 34.536 | 43.296 | 1 |
| 2022 | 198.875 | 16.177 | 1.348 | 14.767 | 16.716 | 28.122 | 30.071 | 1 |
| 2021 | 278.603 | 56.441 | 4.703 | 32.279 | 20.723 | 119.106 | 107.550 | 1 |
| 2020 | 140.946 | 1.235 | 103 | 20.534 | 24.961 | 46.681 | 51.108 | 3 |
| 2019 | 39.035 | 37.873 | 3.156 | 10.661 | 25.798 | 130.992 | 49.873 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-15.05%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3717.99%
Lichiditate curentă
0.66
Viteza rotație active
11.43
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-15.05%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3717.99%
Profit net per salariat
-42.162 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -15.05% | 4.43% | 8.13% | 20.26% | 0.88% | 97.02% |
| Marjă profit brut | 0% | 5.16% | 9.05% | 20.87% | 1.57% | 98.03% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -3717.99% | 30.55% | 53.8% | 52.48% | 2.42% | 75.94% |
| Profit net per salariat | -42.162 Lei | 13.225 Lei | 16.177 Lei | 56.441 Lei | 412 Lei | 12.624 Lei |
Viteza rotație active
11.43
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.75 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 11.43 | 6.31 | 4.44 | 1.99 | 1.97 | 0.25 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.4 | 5.89 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.75 zile | 0.02 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 423.83 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 280.184 Lei | 298.289 Lei | 198.875 Lei | 278.603 Lei | 46.982 Lei | 13.012 Lei |
Lichiditate curentă
0.66
Lichiditate imediată
0.66
Pondere active imobilizate
37.23%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.66 | 8.75 | 1.9 | 3.69 | 2.27 | 12.29 |
| Lichiditate imediată | 0.66 | 8.75 | 1.9 | 3.69 | 0.25 | 11.67 |
| Pondere active imobilizate | 37.23% | 26.9% | 37.28% | 14.82% | 34.84% | 16.45% |
| Pondere active circulante | 62.77% | 73.1% | 62.72% | 85.18% | 65.16% | 83.55% |
©Firme.ro