Companie
Detalii identificare
Nume firmăABC LOGISTICS & SUPPLY S.R.L.
Cod unic de înregistrare41246763 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019001739163
EUIDROONRC.J2019001739163
Data înființării10.06.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4639
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata nespecializat de produse alimentare, bauturi si tutun
Informații de contact
AdresaFăgăraş nr. 14, Craiova, Dolj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
19.250
Profit (Lei)
54.400
Număr angajați
0
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 19.250 | 54.400 | 4.533 | 14.512 | 0 | 14.712 | 200 | 0 |
| 2023 | 0 | -26.993 | -2.249 | 0 | 0 | 7.417 | 7.417 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 44.512 | 26.993 | 8.410 | -114.638 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 44.512 | 57.119 | 8.410 | -84.512 | 1 |
| 2020 | 42.570 | 0 | 0 | 42.689 | 87.920 | 8.410 | -51.888 | 2 |
| 2019 | 0 | 949 | 79 | 10.567 | 114.542 | 67.806 | 1.149 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
282.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.01
Viteza rotație active
1.31
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
282.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 282.6% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 333.25% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -363.93% | 0% | 0% | 0% | 82.59% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 949 Lei |
Viteza rotație active
1.31
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.31 | 0 | 0 | 0 | 0.44 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 20.38 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 | 0 | 0 | 45.68 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 21.285 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
1.01
Lichiditate imediată
1.01
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.01 | 0 | 0.19 | 0.19 | 0.2 | 6.42 |
| Lichiditate imediată | 1.01 | 0 | 0.14 | 0.14 | 0.15 | 6.22 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 76.24% | 87.17% | 91.27% | 62.82% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 23.76% | 12.83% | 8.73% | 37.18% |
©Firme.ro