Companie
Detalii identificare
Nume firmăSCALA LSP S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 41249565 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019002490359
EUIDROONRC.J2019002490359
Data înființării11.06.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8292
Această clasă include:
-activităţi de ambalare pe bază de tarif sau comision, indiferent dacă sunt sau nu implicate procese automatizate: - îmbutelierea lichidelor, inclusiv băuturi şi alimente -ambalarea corpurilor solide (ambalarea în blistere, acoperirea cu folie etc.) -ambalarea securizată a produselor farmaceutice -etichetarea, ştampilarea şi imprimarea -împachetarea coletelor şi cutiilor de cadouri Această clasă exclude: -fabricarea de băuturi răcoritoare şi producţia de ape minerale,
1107 -activităţi de ambalare în conexiune cu activităţile de transport,
5229
-activităţi de ambalare pe bază de tarif sau comision, indiferent dacă sunt sau nu implicate procese automatizate: - îmbutelierea lichidelor, inclusiv băuturi şi alimente -ambalarea corpurilor solide (ambalarea în blistere, acoperirea cu folie etc.) -ambalarea securizată a produselor farmaceutice -etichetarea, ştampilarea şi imprimarea -împachetarea coletelor şi cutiilor de cadouri Această clasă exclude: -fabricarea de băuturi răcoritoare şi producţia de ape minerale,
1107 -activităţi de ambalare în conexiune cu activităţile de transport,
5229
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de secretariat, servicii suport si alte activitati de servicii prestate in principal intreprinderilor
Obiect activitateActivitati de ambalare
Informații de contact
AdresaOglinzilor nr. 28, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
987.336
Profit (Lei)
289.691
Număr angajați
12
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 987.336 | 289.691 | 24.141 | 279.874 | 78.084 | 492.446 | 290.891 | 12 |
| 2024 | 822.990 | 299.326 | 24.944 | 230.064 | 9.336 | 521.254 | 300.526 | 10 |
| 2023 | 730.551 | 352.352 | 29.363 | 72.135 | 3.743 | 421.944 | 353.552 | 11 |
| 2022 | 629.999 | 265.277 | 22.106 | 80.470 | 2.316 | 344.631 | 266.477 | 11 |
| 2021 | 555.055 | 225.947 | 18.829 | 69.803 | 0 | 296.950 | 227.147 | 9 |
| 2020 | 308.622 | 137.952 | 11.496 | 38.840 | 0 | 177.992 | 139.152 | 7 |
| 2019 | 94.746 | 74.978 | 6.248 | 26.425 | 180 | 184.100 | 75.978 | 6 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
29.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.59%
Lichiditate curentă
1.76
Viteza rotație active
1.73
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
29.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.59%
Profit net per salariat
24.141 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 29.34% | 36.37% | 48.23% | 42.11% | 40.71% | 44.7% | 79.14% |
| Marjă profit brut | 34.81% | 43.25% | 49.21% | 43.09% | 41.69% | 45.63% | 80.14% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.59% | 99.6% | 99.66% | 99.55% | 99.47% | 99.14% | 98.68% |
| Profit net per salariat | 24.141 Lei | 29.933 Lei | 32.032 Lei | 24.116 Lei | 25.105 Lei | 19.707 Lei | 12.496 Lei |
Viteza rotație active
1.73
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
72.92 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.73 | 1.55 | 1.72 | 1.82 | 1.87 | 1.73 | 0.51 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 72.92 zile | 174.86 zile | 148.11 zile | 184.15 zile | 109.24 zile | 171.5 zile | 267.81 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 82.278 Lei | 82.299 Lei | 66.414 Lei | 57.273 Lei | 61.673 Lei | 44.089 Lei | 15.791 Lei |
Lichiditate curentă
1.76
Lichiditate imediată
1.76
Pondere active imobilizate
13.69%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.76 | 2.27 | 5.85 | 4.28 | 4.25 | 4.58 | 6.97 |
| Lichiditate imediată | 1.76 | 2.27 | 5.85 | 4.28 | 4.25 | 4.58 | 6.97 |
| Pondere active imobilizate | 13.69% | 1.76% | 0.88% | 0.67% | 0% | 0% | 0.1% |
| Pondere active circulante | 86.31% | 98.24% | 99.12% | 99.33% | 100% | 100% | 99.9% |
©Firme.ro