Companie
Detalii identificare
Nume firmăMINI FASHION CONCEPT S.R.L.
Cod unic de înregistrare41289993 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019001726035
EUIDROONRC.J2019001726035
Data înființării20.06.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4777
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al ceasurilor si bijuteriilor, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaLivezilor nr. 11, Bascov, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
19.965
Profit (Lei)
-3.884
Număr angajați
0
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 19.965 | -3.884 | -324 | 69.058 | 0 | 4.664 | -64.394 | 0 |
| 2023 | 89.764 | 0 | 0 | 33.119 | 99 | -27.490 | -60.510 | 1 |
| 2022 | 46.421 | 6.098 | 508 | 63.437 | 1.284 | 88.080 | 25.927 | 1 |
| 2021 | 48.039 | 0 | 0 | 34.663 | 2.469 | 52.023 | 19.829 | 1 |
| 2020 | 26.402 | 4.471 | 373 | 435 | 0 | 20.376 | 19.941 | 1 |
| 2019 | 32.098 | 15.271 | 1.273 | 2.975 | 0 | 18.446 | 15.471 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-19.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6.03%
Lichiditate curentă
0.07
Viteza rotație active
4.28
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-19.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6.03%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -19.45% | 0% | 13.14% | 0% | 16.93% | 47.58% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 6.03% | 0% | 23.52% | 0% | 22.42% | 98.71% |
| Profit net per salariat | n/a | 0 Lei | 6.098 Lei | 0 Lei | 4.471 Lei | 15.271 Lei |
Viteza rotație active
4.28
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1.46 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.28 | -3.28 | 0.52 | 0.88 | 1.3 | 1.74 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.46 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 89.764 Lei | 46.421 Lei | 48.039 Lei | 26.402 Lei | 32.098 Lei |
Lichiditate curentă
0.07
Lichiditate imediată
0.07
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.07 | -0.83 | 1.39 | 1.5 | 46.84 | 6.2 |
| Lichiditate imediată | 0.07 | -0.83 | 1.39 | 1.5 | 46.84 | 6.2 |
| Pondere active imobilizate | 0% | -0.36% | 1.44% | 4.53% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100.36% | 98.56% | 95.47% | 100% | 100% |
©Firme.ro