Companie
Detalii identificare
Nume firmăDINAMIC MELIRAZV S.R.L.
Cod unic de înregistrare41326897 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ6/940/2019
EUIDROONRC.J6/940/2019
Data înființării27.06.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaAnies, Bistriţa-Năsăud
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
165.568
Profit (Lei)
31.024
Număr angajați
4
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 165.568 | 31.024 | 2.585 | 6.933 | 0 | 49.486 | 42.553 | 4 |
| 2023 | 258.200 | 39.170 | 3.264 | 6.246 | 0 | 17.775 | 11.529 | 4 |
| 2022 | 135.000 | 0 | 0 | 37.844 | 0 | 10.203 | -27.641 | 5 |
| 2021 | 106.000 | 4.517 | 376 | 23.000 | 133 | 9.467 | -13.400 | 3 |
| 2020 | 73.000 | 0 | 0 | 22.642 | 133 | 4.592 | -17.917 | 3 |
| 2019 | 47.900 | 0 | 0 | 12.898 | 133 | 4.102 | -8.663 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
18.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
72.91%
Lichiditate curentă
7.14
Viteza rotație active
3.35
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
18.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
72.91%
Profit net per salariat
7.756 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 18.74% | 15.17% | 0% | 4.26% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 20.22% | 16.25% | 0% | 5.26% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 72.91% | 100% | 0% | -33.71% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 7.756 Lei | 9.793 Lei | 0 Lei | 1.506 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
3.35
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
87.74 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.35 | 14.53 | 13.23 | 11.04 | 15.45 | 11.31 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 87.74 zile | 1.6 zile | 12.17 zile | 15.5 zile | 1 zile | 1.52 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 41.392 Lei | 64.550 Lei | 27.000 Lei | 35.333 Lei | 24.333 Lei | 15.967 Lei |
Lichiditate curentă
7.14
Lichiditate imediată
7.14
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 7.14 | 2.85 | 0.27 | 0.41 | 0.2 | 0.32 |
| Lichiditate imediată | 7.14 | 2.85 | 0.27 | 0.41 | 0.2 | 0.32 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 1.39% | 2.81% | 3.14% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 98.61% | 97.19% | 96.86% |
©Firme.ro