Companie
Detalii identificare
Nume firmăEDILIUM TM S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 41327523 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/2713/2019
EUIDROONRC.J35/2713/2019
Data înființării28.06.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4331
Această clasă include:
-lucrări de ipsoserie pe interiorul sau exteriorul clădirilor sau alte tipuri de construcţii, inclusiv montarea de elemente prefabricate din materiale similare
-lucrări de ipsoserie pe interiorul sau exteriorul clădirilor sau alte tipuri de construcţii, inclusiv montarea de elemente prefabricate din materiale similare
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de ipsoserie
Informații de contact
AdresaLavandei nr. 13, Dumbrăviţa, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.218.248
Profit (Lei)
233.836
Număr angajați
5
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.218.248 | 233.836 | 19.486 | 593.762 | 32.179 | 772.197 | 213.460 | 5 |
| 2024 | 620.273 | 95.265 | 7.939 | 324.830 | 3.793 | 413.319 | 92.282 | 3 |
| 2023 | 387.936 | 44.723 | 3.727 | 186.897 | 0 | 237.052 | 50.155 | 2 |
| 2022 | 233.348 | 78.216 | 6.518 | 67.099 | 0 | 145.117 | 78.018 | 2 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 850 | 0 | 652 | -198 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 252 | 152 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
19.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.3
Viteza rotație active
1.51
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
19.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
46.767 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 19.19% | 15.36% | 11.53% | 33.52% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 22.85% | 18.29% | 12.53% | 34.46% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% | 89.17% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 46.767 Lei | 31.755 Lei | 22.362 Lei | 39.108 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.51
Viteza rotație stocuri
655.68
Durata medie încasare creanțe
217.23 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.51 | 1.49 | 1.64 | 1.61 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 655.68 | 840.48 | 63.1 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 217.23 zile | 233.77 zile | 193.34 zile | 190.43 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 243.650 Lei | 206.758 Lei | 193.968 Lei | 116.674 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.3
Lichiditate imediată
1.3
Pondere active imobilizate
4%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.3 | 1.27 | 1.27 | 2.16 | 0.77 | 2.52 |
| Lichiditate imediată | 1.3 | 1.27 | 1.24 | 2.16 | 0.77 | 2.52 |
| Pondere active imobilizate | 4% | 0.91% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 96% | 99.09% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro