Companie
Detalii identificare
Nume firmăFLORAPRIS FAMILY S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 41337853 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019001211157
EUIDROONRC.J2019001211157
Data înființării01.07.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4776
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al florilor, plantelor si semintelor, comert cu amanuntul al animalelor de companie si a hranei pentru acestea, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaCrângului nr. 104E, Târgovişte, Dâmboviţa
Telefon
Social Media
Email
Website
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
339.183
Profit (Lei)
-119.265
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 339.183 | -119.265 | -9.939 | 234.057 | 259.329 | 70.009 | 94.983 | 1 |
| 2024 | 505.506 | 129.224 | 10.769 | 53.499 | 112.032 | 201.777 | 258.692 | 1 |
| 2023 | 443.997 | 127.905 | 10.659 | 125.323 | 156.376 | 149.439 | 168.598 | 2 |
| 2022 | 174.050 | 57.853 | 4.821 | 43.633 | 36.705 | 69.876 | 40.778 | 1 |
| 2021 | 83.331 | 0 | 0 | 51.647 | 33.110 | 33.907 | -17.076 | 2 |
| 2020 | 38.147 | 658 | 55 | 12.262 | 43.386 | 11.026 | -571 | 2 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 4.744 | 8.605 | 125.119 | -1.229 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-35.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-125.56%
Lichiditate curentă
0.3
Viteza rotație active
1.03
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-35.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-125.56%
Profit net per salariat
-119.265 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -35.16% | 25.56% | 28.81% | 33.24% | 0% | 1.72% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 27.64% | 29.69% | 34.49% | 0% | 2.66% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -125.56% | 49.95% | 75.86% | 100% | 0% | -115.24% | 0% |
| Profit net per salariat | -119.265 Lei | 129.224 Lei | 63.953 Lei | 57.853 Lei | 0 Lei | 329 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.03
Viteza rotație stocuri
5.2
Durata medie încasare creanțe
0.61 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.03 | 1.61 | 1.45 | 1.63 | 1.24 | 0.7 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 5.2 | 2.98 | 4.89 | 3.98 | 3.44 | 5.57 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.61 zile | 4.73 zile | 8.36 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 339.183 Lei | 505.506 Lei | 221.999 Lei | 174.050 Lei | 41.666 Lei | 19.074 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
0.3
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
78.74%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.3 | 3.77 | 1.19 | 1.6 | 0.66 | 0.9 | 26.37 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 0.6 | 0.47 | 0.6 | 0.19 | 0.34 | 26.34 |
| Pondere active imobilizate | 78.74% | 35.7% | 51.13% | 34.44% | 49.41% | 79.74% | 6.43% |
| Pondere active circulante | 21.26% | 64.3% | 48.87% | 65.56% | 50.59% | 20.26% | 93.57% |
©Firme.ro
