Companie
Detalii identificare
Nume firmăALDI-LEX CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 41339030 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/8627/2019
EUIDROONRC.J40/8627/2019
Data înființării02.07.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4222
Această clasă include construcţia liniilor de distribuţie a energiei electrice şi a liniilor de telecomunicaţii. Sunt incluse aici lucrările de construcţii a clădirilor şi structurilor ce sunt părţi integrante din aceste sisteme. Această clasă include:
-executarea lucrărilor de geniu civil pentru: -linii de telecomunicaţii şi linii de distribuţie a energiei electrice la mare distanţă şi urbane -centrale electrice Această clasă exclude: -activităţi de management al proiectelor pentru lucrările de geniu civil,
7111
-executarea lucrărilor de geniu civil pentru: -linii de telecomunicaţii şi linii de distribuţie a energiei electrice la mare distanţă şi urbane -centrale electrice Această clasă exclude: -activităţi de management al proiectelor pentru lucrările de geniu civil,
7111
Industrie
Construcţii
SectorLucrari de geniu civil
Obiect activitateLucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru electricitate si telecomunicatii
Informații de contact
AdresaGheorghe Şincai nr. 16, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
34.685
Profit (Lei)
-148.923
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 34.685 | -148.923 | -12.410 | 33.414 | 2.744 | 781 | -29.889 | 1 |
| 2023 | 484.837 | 0 | 0 | 218.819 | 19.399 | 318.453 | 119.033 | 3 |
| 2022 | 514.217 | 132.511 | 11.043 | 230.942 | 103.902 | 259.791 | 132.751 | 2 |
| 2021 | 870.652 | 292.339 | 24.362 | 369.514 | 178.317 | 655.793 | 464.596 | 3 |
| 2020 | 1.051.384 | 382.583 | 31.882 | 338.708 | 203.130 | 624.482 | 488.904 | 5 |
| 2019 | 269.562 | 106.121 | 8.843 | 149.713 | 152.740 | 103.294 | 106.321 | 5 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-429.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.02
Viteza rotație active
9.84
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-429.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-148.923 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -429.36% | 0% | 25.77% | 33.58% | 36.39% | 39.37% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 26.75% | 34.58% | 37.35% | 40.37% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 99.82% | 62.92% | 78.25% | 99.81% |
| Profit net per salariat | -148.923 Lei | 0 Lei | 66.256 Lei | 97.446 Lei | 76.517 Lei | 21.224 Lei |
Viteza rotație active
9.84
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
-713.64 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 9.84 | 1.44 | 1.41 | 1.04 | 1.27 | 1.05 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | -713.64 zile | 151.93 zile | 88.76 zile | 237.75 zile | 151.35 zile | 115.14 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 34.685 Lei | 161.612 Lei | 257.109 Lei | 290.217 Lei | 210.277 Lei | 53.912 Lei |
Lichiditate curentă
0.02
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
77.84%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.02 | 1.46 | 1.12 | 1.77 | 1.84 | 0.69 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 1.46 | 1.12 | 1.77 | 1.84 | 0.69 |
| Pondere active imobilizate | 77.84% | 5.74% | 28.57% | 21.38% | 24.54% | 59.66% |
| Pondere active circulante | 22.16% | 94.26% | 71.43% | 78.62% | 75.46% | 40.34% |
©Firme.ro