Companie
Detalii identificare
Nume firmăNEXSUS MANAGEMENT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 41339153 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019002898238
EUIDROONRC.J2019002898238
Data înființării02.07.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4777
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al ceasurilor si bijuteriilor, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaPipera nr. 198/7, Oraş Voluntari, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
120.343
Profit (Lei)
-189.097
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 120.343 | -189.097 | -15.758 | 3.650.511 | 2.281.636 | 692.074 | -676.801 | 1 |
| 2023 | 686.090 | 0 | 0 | 4.095.369 | 2.380.839 | 1.226.826 | -487.704 | 1 |
| 2022 | 221.150 | 204.295 | 17.025 | 1.896.932 | 0 | 2.093.862 | 196.930 | 1 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 28.388 | 0 | 21.023 | -7.365 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 28.967 | 0 | 24.285 | -4.682 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 30.442 | 0 | 48.284 | 17.842 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-157.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27.94%
Lichiditate curentă
0.19
Viteza rotație active
0.04
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-157.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27.94%
Profit net per salariat
-189.097 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -157.13% | 0% | 92.38% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 27.94% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -189.097 Lei | 0 Lei | 204.295 Lei | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.04
Viteza rotație stocuri
0.35
Durata medie încasare creanțe
617.54 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.04 | 0.19 | 0.11 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0.35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 617.54 zile | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 120.343 Lei | 686.090 Lei | 221.150 Lei | n/a | n/a | 0 Lei |
Lichiditate curentă
0.19
Lichiditate imediată
0.1
Pondere active imobilizate
76.73%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.19 | 0.3 | 1.1 | 0.74 | 0.84 | 1.59 |
| Lichiditate imediată | 0.1 | 0.3 | 1.1 | 0.74 | 0.84 | 1.59 |
| Pondere active imobilizate | 76.73% | 65.99% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 23.27% | 34.01% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro