Companie
Detalii identificare
Nume firmăFRESCO Y LIMPIO S.R.L.
Cod unic de înregistrare41379808 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2810/2019
EUIDROONRC.J12/2810/2019
Data înființării10.07.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8122
Această clasă include activităţi de: -curăţenie exterioară a clădirilor de toate tipurile, inclusiv birouri, fabrici, magazine, instituţii şi alte imobile comerciale şi profesionale precum şi clădiri rezidenţiale -activităţi specializate de curăţenie pentru clădiri cum ar fi : curăţarea ferestrelor, curăţarea coşurilor, curăţarea şemineurilor, sobelor, furnalelor, incineratoarelor, cazanelor, conductelor de ventilaţie, unităţilor de evacuare -curăţarea maşinilor industriale -alte activităţi de curăţenie a clădirilor şi maşinilor industriale, n.c.a. Această clasă exclude: -curăţarea cu abur, sablarea şi activităţi similare, pentru exteriorul clădirilor,
4399
4399
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de peisagistica si servicii pentru cladiri
Obiect activitateActivitati specializate de curatenie
Informații de contact
AdresaBrateş nr. 3, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
176.093
Profit (Lei)
81.922
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 176.093 | 81.922 | 6.827 | 9.283 | 0 | 91.445 | 82.162 | 1 |
| 2023 | 154.303 | 99.550 | 8.296 | 7.906 | 0 | 118.235 | 110.329 | 2 |
| 2022 | 60.883 | 31.309 | 2.609 | 5.948 | 0 | 47.641 | 42.089 | 2 |
| 2021 | 45.312 | 29.217 | 2.435 | 24.579 | 0 | 61.359 | 36.780 | 2 |
| 2020 | 42.438 | 23.174 | 1.931 | 1.386 | 0 | 32.124 | 30.738 | 2 |
| 2019 | 9.380 | 7.364 | 614 | 671 | 0 | 8.235 | 7.564 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
46.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.71%
Lichiditate curentă
9.85
Viteza rotație active
1.93
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
46.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.71%
Profit net per salariat
81.922 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 46.52% | 64.52% | 51.42% | 64.48% | 54.61% | 78.51% |
| Marjă profit brut | 47.5% | 65.52% | 53.17% | 67.48% | 57.39% | 81.51% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.71% | 90.23% | 74.39% | 79.44% | 75.39% | 97.36% |
| Profit net per salariat | 81.922 Lei | 49.775 Lei | 15.655 Lei | 14.609 Lei | 11.587 Lei | 7.364 Lei |
Viteza rotație active
1.93
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
62.49 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.93 | 1.31 | 1.28 | 0.74 | 1.32 | 1.14 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 62.49 zile | 170.11 zile | 47.43 zile | 12.65 zile | 24.06 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 176.093 Lei | 77.152 Lei | 30.442 Lei | 22.656 Lei | 21.219 Lei | 9.380 Lei |
Lichiditate curentă
9.85
Lichiditate imediată
9.85
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 9.85 | 14.96 | 8.01 | 2.5 | 23.18 | 12.27 |
| Lichiditate imediată | 9.85 | 14.96 | 8.01 | 2.5 | 23.18 | 12.27 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro