Companie
Detalii identificare
Nume firmăMAIRIS FRESH MARKET S.R.L.
Cod unic de înregistrare41420141 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ15/1300/2019
EUIDROONRC.J15/1300/2019
Data înființării19.07.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4729
Această clasă include:
- vânzarea cu amănuntul de produse lactate şi ouă - vânzarea cu amănuntul de alte produse alimentare n.c.a.
- vânzarea cu amănuntul de produse lactate şi ouă - vânzarea cu amănuntul de alte produse alimentare n.c.a.
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al altor produse alimentare, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaBurlăceşti nr. 12, Silistea, Dâmboviţa
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
113.051
Profit (Lei)
-41.485
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 113.051 | -41.485 | -3.457 | 144.357 | 0 | 18.754 | -125.603 | 1 |
| 2024 | 61.825 | -42.123 | -3.510 | 101.137 | 0 | 17.018 | -84.119 | 1 |
| 2023 | 104.740 | 0 | 0 | 62.808 | 0 | 20.813 | -41.995 | 2 |
| 2022 | 145.044 | 0 | 0 | 118.974 | 0 | 26.359 | -92.615 | 3 |
| 2021 | 158.017 | 0 | 0 | 49.076 | 0 | 23.947 | -25.129 | 2 |
| 2020 | 166.444 | 0 | 0 | 47.375 | 0 | 28.756 | -18.619 | 1 |
| 2019 | 15.925 | 0 | 0 | 9.244 | 0 | 6.075 | -3.169 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-36.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
33.03%
Lichiditate curentă
0.13
Viteza rotație active
6.03
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-36.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
33.03%
Profit net per salariat
-41.485 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -36.7% | -68.13% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 33.03% | 50.08% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -41.485 Lei | -42.123 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
6.03
Viteza rotație stocuri
37.31
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 6.03 | 3.63 | 5.03 | 5.5 | 6.6 | 5.79 | 2.62 |
| Viteza rotație stocuri | 37.31 | 3.77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 113.051 Lei | 61.825 Lei | 52.370 Lei | 48.348 Lei | 79.009 Lei | 166.444 Lei | 15.925 Lei |
Lichiditate curentă
0.13
Lichiditate imediată
0.11
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.13 | 0.17 | 0.33 | 0.22 | 0.49 | 0.61 | 0.66 |
| Lichiditate imediată | 0.11 | 0.01 | 0.33 | 0.22 | 0.49 | 0.61 | 0.66 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro