Companie

Detalii identificare

Nume firmăSTAR NEW CLEAN S.R.L.
Cod unic de înregistrare41445774 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019002754138
EUIDROONRC.J2019002754138
Data înființării25.07.2019 - 6 ani

Domeniu de activitate

CAEN
8121
info-icon
Această clasă include activităţile generale (nespecializate) de curăţenie a tuturor tipurilor de clădiri cum ar fi: -birouri -case sau apartamente -fabrici -magazine -instituţii -alte imobile comerciale şi profesionale şi clădiri rezidenţiale. Aceste activităţi constau în cea mai mare parte în curăţenie interioară, deşi pot include curăţenia zonelor exterioare conexe, cum ar fi ferestrele şi pasajele de trecere. Această clasă exclude: -activităţi specializate de curăţenie, cum ar fi curăţarea ferestrelor, curăţarea coşurilor, curăţarea şemineurilor, sobelor, furnalelor, incineratoarelor, cazanelor, conductelor de ventilaţie, unităţilor de evacuare,

8122
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de peisagistica si servicii pentru cladiri
Obiect activitateActivitati generale de curatenie a cladirilor

Informații de contact

AdresaGării nr. 6, Castelu, Constanţa
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2024)

Cifra de afaceri (Lei)
244.955
Profit (Lei)
5.535
Număr angajați
4
Vechime
6 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2024244.9555.53546191.4886.56590.6985.7754
2023159.7507.83965337.9355.85775.93843.8603
202295.200009.557045.57936.0222
202168.62518.7001.5583.391041.46038.0691
202057.38017.5951.4663.979023.34719.3681
201910.4301.5731313.48105.2541.7730

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
2.26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
95.84%
Lichiditate curentă
0.99
Viteza rotație active
2.52

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
2.26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
95.84%
Profit net per salariat
1.384 Lei
Indicator202420232022202120202019
Marjă profit net2.26%4.91%0%27.25%30.66%15.08%
Marjă profit brut3.24%5.86%0%28.13%31.6%17.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)95.84%17.87%0%49.12%90.85%88.72%
Profit net per salariat1.384 Lei2.613 Lei0 Lei18.700 Lei17.595 Lein/a
Viteza rotație active
2.52
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
62.95 zile
Indicator202420232022202120202019
Viteza rotație active2.521.952.091.662.461.99
Viteza rotație stocuri000000
Durata medie încasare creanțe62.95 zile37.63 zile66.69 zile67.42 zile46.95 zile83.29 zile
Cifra de afaceri per salariat61.239 Lei53.250 Lei47.600 Lei68.625 Lei57.380 Lein/a
Lichiditate curentă
0.99
Lichiditate imediată
0.99
Pondere active imobilizate
6.75%
Indicator202420232022202120202019
Lichiditate curentă0.9924.7712.235.871.51
Lichiditate imediată0.9924.7712.235.871.51
Pondere active imobilizate6.75%7.16%0%0%0%0%
Pondere active circulante93.25%92.84%100%100%100%100%

©Firme.ro

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente