Companie
Detalii identificare
Nume firmăRELAX COFFEE CONDOR S.R.L.
Cod unic de înregistrare41465712 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ4/1347/2019
EUIDROONRC.J4/1347/2019
Data înființării31.07.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaRacova nr. 21, Racova, Bacău
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
154.265
Profit (Lei)
24.760
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 154.265 | 24.760 | 2.063 | 96.799 | 0 | 151.362 | 54.563 | 1 |
| 2023 | 152.557 | 45.151 | 3.763 | 83.723 | 5 | 113.521 | 29.803 | 1 |
| 2022 | 146.678 | 733 | 61 | 56.194 | 0 | 40.846 | -15.348 | 1 |
| 2021 | 94.084 | 0 | 0 | 42.662 | 0 | 26.582 | -16.080 | 1 |
| 2020 | 41.407 | 0 | 0 | 23.138 | 0 | 17.627 | -5.511 | 1 |
| 2019 | 7.496 | 0 | 0 | 9.917 | 679 | 7.006 | -2.232 | 0 |
Marja profit net
16.05%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
45.38%
Lichiditate curentă
1.56
Viteza rotație active
1.02
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
16.05%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
45.38%
Profit net per salariat
24.760 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 16.05% | 29.6% | 0.5% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 19.05% | 30.6% | 1.5% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 45.38% | 100% | -4.78% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 24.760 Lei | 45.151 Lei | 733 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.02
Viteza rotație stocuri
1.03
Durata medie încasare creanțe
0.75 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.02 | 1.34 | 3.59 | 3.54 | 2.35 | 0.98 |
| Viteza rotație stocuri | 1.03 | 1.36 | 3.66 | 3.6 | 2.51 | 1.42 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.75 zile | 0.66 zile | 0.37 zile | 0.45 zile | 0.01 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 154.265 Lei | 152.557 Lei | 146.678 Lei | 94.084 Lei | 41.407 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.56
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.56 | 1.36 | 0.73 | 0.62 | 0.76 | 0.71 |