Companie
Detalii identificare
Nume firmăLEDA MED S.R.L.
Cod unic de înregistrare41470450 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019010108400
EUIDROONRC.J2019010108400
Data înființării01.08.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8622
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala specializata
Informații de contact
AdresaConstantin Kiriţescu nr. 21, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
80.275
Profit (Lei)
18.883
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 80.275 | 18.883 | 1.574 | 16.799 | 4.320 | 64.433 | 50.824 | 1 |
| 2023 | 46.503 | 0 | 0 | 4.722 | 7.656 | 54.926 | 54.174 | 1 |
| 2022 | 51.210 | 3.456 | 288 | 652 | 20.204 | 53.448 | 65.251 | 1 |
| 2021 | 89.670 | 28.045 | 2.337 | 5.356 | 3.540 | 63.112 | 61.596 | 1 |
| 2020 | 62.680 | 41.108 | 3.426 | 2.616 | 4.107 | 42.586 | 44.077 | 1 |
| 2019 | 20.295 | 2.769 | 231 | 522 | 0 | 3.491 | 2.969 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
23.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37.15%
Lichiditate curentă
3.84
Viteza rotație active
1.17
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
23.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37.15%
Profit net per salariat
18.883 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 23.52% | 0% | 6.75% | 31.28% | 65.58% | 13.64% |
| Marjă profit brut | 26.37% | 0.6% | 7.6% | 31.69% | 67.63% | 16.56% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 37.15% | 0% | 5.3% | 45.53% | 93.26% | 93.26% |
| Profit net per salariat | 18.883 Lei | 0 Lei | 3.456 Lei | 28.045 Lei | 41.108 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.17
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
33.1 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.17 | 0.74 | 0.7 | 1.35 | 1.34 | 5.81 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 86.12 | 373.8 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 33.1 zile | 29.9 zile | 43 zile | 4.78 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 80.275 Lei | 46.503 Lei | 51.210 Lei | 89.670 Lei | 62.680 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
3.84
Lichiditate imediată
3.84
Pondere active imobilizate
6.28%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.84 | 11.63 | 81.98 | 11.78 | 16.28 | 6.69 |
| Lichiditate imediată | 3.84 | 11.52 | 81.77 | 11.78 | 16.28 | 6.69 |
| Pondere active imobilizate | 6.28% | 12.23% | 27.43% | 5.31% | 8.8% | 0% |
| Pondere active circulante | 93.72% | 87.77% | 72.57% | 94.69% | 91.2% | 100% |
©Firme.ro