Companie
Detalii identificare
Nume firmăPROPERTY TRUSTED INVESTMENTS S.R.L.
Cod unic de înregistrare41475783 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/10171/2019
EUIDROONRC.J40/10171/2019
Data înființării02.08.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaDurău nr. 40, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
308.038
Profit (Lei)
246.849
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 308.038 | 246.849 | 20.571 | 276.997 | 0 | 525.046 | 248.049 | 1 |
| 2024 | 268.615 | 217.663 | 18.139 | 45.949 | 0 | 264.812 | 218.863 | 1 |
| 2023 | 288.116 | 220.289 | 18.357 | 45.627 | 0 | 267.116 | 221.489 | 1 |
| 2022 | 299.343 | 131.246 | 10.937 | 207.299 | 0 | 339.745 | 132.446 | 1 |
| 2021 | 299.933 | 156.861 | 13.072 | 21.743 | 0 | 182.629 | 160.886 | 1 |
| 2020 | 280.552 | 178.739 | 14.895 | 9.609 | 168 | 189.220 | 179.779 | 0 |
| 2019 | 131.279 | 120.965 | 10.080 | 12.426 | 419 | 133.172 | 121.165 | 0 |
Marja profit net
80.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.52%
Lichiditate curentă
1.9
Viteza rotație active
0.59
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
80.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.52%
Profit net per salariat
246.849 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 80.14% | 81.03% | 76.46% | 43.84% | 52.3% | 63.71% | 92.14% |
| Marjă profit brut | 82% | 82.01% | 77.46% | 44.84% | 53.83% | 66.43% | 95.14% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.52% | 99.45% | 99.46% | 99.09% | 97.5% | 99.42% | 99.83% |
| Profit net per salariat | 246.849 Lei | 217.663 Lei | 220.289 Lei | 131.246 Lei | 156.861 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.59
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
484.76 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.59 | 1.01 | 1.08 | 0.88 | 1.64 | 1.48 | 0.98 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 484.76 zile | 177.1 zile | 323.03 zile | 226.47 zile | 0 zile | 84.47 zile | 145.99 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 308.038 Lei | 268.615 Lei | 288.116 Lei | 299.343 Lei | 299.933 Lei | n/a | n/a |