Companie
Detalii identificare
Nume firmăEDY & FLO ROMULI CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare41497650 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019001056064
EUIDROONRC.J2019001056064
Data înființării08.08.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaRomuli, Bistriţa-Năsăud
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
90.900
Profit (Lei)
3.693
Număr angajați
2
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 90.900 | 3.693 | 308 | 6.926 | 2.293 | 30.911 | 26.278 | 2 |
| 2023 | 105.100 | 0 | 0 | 13.049 | 4.260 | 31.374 | 22.585 | 3 |
| 2022 | 98.400 | 4.904 | 409 | 13.868 | 5.900 | 56.111 | 48.143 | 4 |
| 2021 | 211.875 | 1.517 | 126 | 29.240 | 0 | 72.479 | 43.239 | 5 |
| 2020 | 147.557 | 55.393 | 4.616 | 19.173 | 0 | 130.896 | 111.723 | 3 |
| 2019 | 87.775 | 56.130 | 4.678 | 6.399 | 201 | 62.528 | 56.330 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4.06%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
14.05%
Lichiditate curentă
4.46
Viteza rotație active
2.74
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4.06%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
14.05%
Profit net per salariat
1.847 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 4.06% | 0% | 4.98% | 0.72% | 37.54% | 63.95% |
| Marjă profit brut | 5.46% | 0% | 5.98% | 1.7% | 38.54% | 65.86% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 14.05% | 0% | 10.19% | 3.51% | 49.58% | 99.64% |
| Profit net per salariat | 1.847 Lei | 0 Lei | 1.226 Lei | 303 Lei | 18.464 Lei | 56.130 Lei |
Viteza rotație active
2.74
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.74 | 2.95 | 1.59 | 2.92 | 1.13 | 1.4 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 26.41 | 18.5 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 13.89 zile | 76.04 zile | 0 zile | 124.5 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 45.450 Lei | 35.033 Lei | 24.600 Lei | 42.375 Lei | 49.186 Lei | 87.775 Lei |
Lichiditate curentă
4.46
Lichiditate imediată
4.46
Pondere active imobilizate
6.91%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.46 | 2.4 | 4.05 | 2.48 | 6.83 | 9.77 |
| Lichiditate imediată | 4.46 | 2.1 | 3.66 | 2.48 | 6.83 | 9.77 |
| Pondere active imobilizate | 6.91% | 11.95% | 9.51% | 0% | 0% | 0.32% |
| Pondere active circulante | 93.09% | 88.05% | 90.49% | 100% | 100% | 99.68% |
©Firme.ro