Companie
Detalii identificare
Nume firmăDLT TUDOR INSTAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare41526305 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/3247/2019
EUIDROONRC.J12/3247/2019
Data înființării14.08.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaFabricii nr. 2, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
76.880
Profit (Lei)
-41.873
Număr angajați
2
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 76.880 | -41.873 | -3.489 | 186.682 | 0 | 4.333 | -182.349 | 2 |
| 2024 | 50.500 | -67.590 | -5.633 | 140.908 | 0 | 432 | -140.476 | 2 |
| 2023 | 121.220 | 0 | 0 | 84.078 | 0 | 11.192 | -72.886 | 3 |
| 2022 | 134.525 | 35.564 | 2.964 | 69.421 | 0 | 17.068 | -52.353 | 2 |
| 2021 | 32.050 | 0 | 0 | 88.779 | 0 | 862 | -87.917 | 1 |
| 2020 | 44.000 | 0 | 0 | 44.667 | 0 | 2.881 | -41.786 | 2 |
| 2019 | 3.200 | 2.972 | 248 | 218 | 0 | 3.390 | 3.172 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-54.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22.96%
Lichiditate curentă
0.02
Viteza rotație active
17.74
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-54.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22.96%
Profit net per salariat
-20.937 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -54.47% | -133.84% | 0% | 26.44% | 0% | 0% | 92.88% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 27.44% | 0% | 0% | 95.88% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 22.96% | 48.11% | 0% | -67.93% | 0% | 0% | 93.69% |
| Profit net per salariat | -20.937 Lei | -33.795 Lei | 0 Lei | 17.782 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
17.74
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 17.74 | 116.9 | 10.83 | 7.88 | 37.18 | 15.27 | 0.94 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 16.69 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 38.440 Lei | 25.250 Lei | 40.407 Lei | 67.263 Lei | 32.050 Lei | 22.000 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.02
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.02 | 0 | 0.13 | 0.25 | 0.01 | 0.06 | 15.55 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 0 | 0.13 | 0.25 | 0.01 | 0.06 | 15.55 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro