Companie
Detalii identificare
Nume firmăBOROS WORLD S.R.L.
Cod unic de înregistrare41529131 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019000846318
EUIDROONRC.J2019000846318
Data înființării19.08.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaDeja nr. 2, Deja, Sălaj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
478.749
Profit (Lei)
257.682
Număr angajați
3
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 478.749 | 257.682 | 21.474 | 31.382 | 0 | 314.306 | 282.924 | 3 |
| 2023 | 56.878 | 0 | 0 | 34.768 | 0 | 60.010 | 25.242 | 3 |
| 2022 | 83.073 | 0 | 0 | 26.691 | 0 | 150.306 | 123.615 | 3 |
| 2021 | 158.601 | 62.789 | 5.232 | 12.492 | 0 | 180.134 | 167.642 | 2 |
| 2020 | 117.583 | 20.524 | 1.710 | 7.632 | 0 | 112.485 | 104.853 | 2 |
| 2019 | 113.348 | 84.129 | 7.011 | 3.707 | 0 | 88.036 | 84.329 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
53.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
91.08%
Lichiditate curentă
10.02
Viteza rotație active
1.52
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
53.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
91.08%
Profit net per salariat
85.894 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 53.82% | 0% | 0% | 39.59% | 17.45% | 74.22% |
| Marjă profit brut | 56.77% | 0% | 0% | 40.43% | 18.45% | 76.46% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 91.08% | 0% | 0% | 37.45% | 19.57% | 99.76% |
| Profit net per salariat | 85.894 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 31.395 Lei | 10.262 Lei | 84.129 Lei |
Viteza rotație active
1.52
Viteza rotație stocuri
8.56
Durata medie încasare creanțe
99.54 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.52 | 0.95 | 0.55 | 0.88 | 1.05 | 1.29 |
| Viteza rotație stocuri | 8.56 | 19.4 | 251.74 | 603.05 | 359.58 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 99.54 zile | 16.92 zile | 69.68 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 159.583 Lei | 18.959 Lei | 27.691 Lei | 79.301 Lei | 58.792 Lei | 113.348 Lei |
Lichiditate curentă
10.02
Lichiditate imediată
8.23
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 10.02 | 1.73 | 5.63 | 14.42 | 14.74 | 23.75 |
| Lichiditate imediată | 8.23 | 1.64 | 5.62 | 14.4 | 14.7 | 23.75 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro