Companie
Detalii identificare
Nume firmăSPLASH MOBILITY S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 41542602 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019003669235
EUIDROONRC.J2019003669235
Data înființării21.08.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6203
Această clasă include: activităţi de management şi exploatare, în locaţie, a sistemelor de calculatoare ale clienţilor şi/sau a facilităţilor de prelucrare a datelor, precum şi serviciile anexe pentru acestea.
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii in tehnologia informatiei
Obiect activitateActivitati de management (gestiune si exploatare) a mijloacelor de calcul
Informații de contact
AdresaCăzăneşti nr. 1C, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.608.796
Profit (Lei)
-45.011
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.608.796 | -45.011 | -3.751 | 171.515 | 261.074 | 879.688 | 969.247 | 1 |
| 2024 | 1.588.711 | -349.560 | -29.130 | 455.967 | 50.625 | 1.419.600 | 1.014.258 | 1 |
| 2023 | 2.428.738 | 427.111 | 35.593 | 261.790 | 23.149 | 1.608.459 | 1.369.818 | 1 |
| 2022 | 2.169.647 | 105.334 | 8.778 | 418.336 | 77.390 | 1.285.303 | 944.357 | 4 |
| 2021 | 2.497.470 | 313.136 | 26.095 | 194.091 | 4.531 | 1.029.333 | 839.773 | 3 |
| 2020 | 2.280.208 | 488.538 | 40.712 | 95.434 | 0 | 622.070 | 526.636 | 2 |
| 2019 | 71.176 | 37.898 | 3.158 | 4.684 | 4.156 | 38.626 | 38.098 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-2.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-4.64%
Lichiditate curentă
5.13
Viteza rotație active
1.41
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-2.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-4.64%
Profit net per salariat
-45.011 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -2.8% | -22% | 17.59% | 4.85% | 12.54% | 21.43% | 53.25% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 18.47% | 5.7% | 13.47% | 22.2% | 56.25% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -4.64% | -34.46% | 31.18% | 11.15% | 37.29% | 92.77% | 99.48% |
| Profit net per salariat | -45.011 Lei | -349.560 Lei | 427.111 Lei | 26.334 Lei | 104.379 Lei | 244.269 Lei | 37.898 Lei |
Viteza rotație active
1.41
Viteza rotație stocuri
2.17
Durata medie încasare creanțe
25.38 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.41 | 1.08 | 1.49 | 1.59 | 2.42 | 3.67 | 1.66 |
| Viteza rotație stocuri | 2.17 | 1.21 | 2 | 1.78 | 2.56 | 4.03 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 25.38 zile | 20.65 zile | 55.86 zile | 2.2 zile | 2.37 zile | 0.25 zile | 9.11 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 1.608.796 Lei | 1.588.711 Lei | 2.428.738 Lei | 542.412 Lei | 832.490 Lei | 1.140.104 Lei | 71.176 Lei |
Lichiditate curentă
5.13
Lichiditate imediată
0.82
Pondere active imobilizate
22.89%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.13 | 3.11 | 6.14 | 3.07 | 5.3 | 6.52 | 8.25 |
| Lichiditate imediată | 0.82 | 0.23 | 1.5 | 0.16 | 0.28 | 0.59 | 8.25 |
| Pondere active imobilizate | 22.89% | 3.44% | 1.42% | 5.68% | 0.44% | 0% | 9.71% |
| Pondere active circulante | 77.11% | 96.56% | 98.58% | 94.32% | 99.56% | 100% | 90.29% |
©Firme.ro