Companie
Detalii identificare
Nume firmăETF HR SOLUTIONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare41648000 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/12288/2019
EUIDROONRC.J40/12288/2019
Data înființării17.09.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaStolnicul Vasile nr. 4, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
523.250
Profit (Lei)
339.390
Număr angajați
3
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 523.250 | 339.390 | 28.283 | 37.214 | 17.152 | 403.351 | 383.289 | 3 |
| 2023 | 297.053 | 133.309 | 11.109 | 17.156 | 0 | 150.556 | 133.400 | 2 |
| 2022 | 286.330 | 177.210 | 14.768 | 3.023 | 0 | 180.473 | 177.450 | 1 |
| 2021 | 198.420 | 166.645 | 13.887 | 1.738 | 0 | 257.738 | 256.000 | 1 |
| 2020 | 76.421 | 72.593 | 6.049 | 2.577 | 0 | 91.932 | 89.355 | 1 |
| 2019 | 17.409 | 16.562 | 1.380 | 596 | 0 | 17.358 | 16.762 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
64.86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
88.55%
Lichiditate curentă
10.84
Viteza rotație active
1.24
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
64.86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
88.55%
Profit net per salariat
113.130 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 64.86% | 44.88% | 61.89% | 83.99% | 94.99% | 95.13% |
| Marjă profit brut | 66.55% | 45.86% | 62.84% | 85.62% | 96.95% | 98.13% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 88.55% | 99.93% | 99.86% | 65.1% | 81.24% | 98.81% |
| Profit net per salariat | 113.130 Lei | 66.655 Lei | 177.210 Lei | 166.645 Lei | 72.593 Lei | 16.562 Lei |
Viteza rotație active
1.24
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
258.76 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.24 | 1.97 | 1.59 | 0.77 | 0.83 | 1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 258.76 zile | 160.08 zile | 219.79 zile | 420.26 zile | 419.92 zile | 295.9 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 174.417 Lei | 148.527 Lei | 286.330 Lei | 198.420 Lei | 76.421 Lei | 17.409 Lei |
Lichiditate curentă
10.84
Lichiditate imediată
10.84
Pondere active imobilizate
4.08%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 10.84 | 8.78 | 59.7 | 148.3 | 35.67 | 29.12 |
| Lichiditate imediată | 10.84 | 8.78 | 59.7 | 148.3 | 35.67 | 29.12 |
| Pondere active imobilizate | 4.08% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 95.92% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro