Companie
Detalii identificare
Nume firmăRRD VÂNZĂRI S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 41650310 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ21/627/2019
EUIDROONRC.J21/627/2019
Data înființării17.09.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4775
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de parfumerie, cosmetică şi a articolelor de toaletă
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de parfumerie, cosmetică şi a articolelor de toaletă
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al produselor cosmetice si de parfumerie, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaPanduri nr. 52, Urziceni, Ialomiţa
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
932.423
Profit (Lei)
-213.204
Număr angajați
6
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 932.423 | -213.204 | -17.767 | 603.711 | 119.793 | 204.144 | -279.774 | 6 |
| 2023 | 992.422 | 48.317 | 4.026 | 406.942 | 144.881 | 195.490 | -66.571 | 4 |
| 2022 | 923.367 | 0 | 0 | 426.467 | 4.202 | 199.811 | -157.001 | 5 |
| 2021 | 836.745 | 0 | 0 | 293.244 | 0 | 208.697 | -23.726 | 6 |
| 2020 | 154.040 | 0 | 0 | 113.808 | 0 | 93.098 | -20.710 | 1 |
| 2019 | 13.740 | 0 | 0 | 45.158 | 0 | 32.680 | -12.478 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-22.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76.21%
Lichiditate curentă
0.34
Viteza rotație active
2.88
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-22.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76.21%
Profit net per salariat
-35.534 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -22.87% | 4.87% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 76.21% | -72.58% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -35.534 Lei | 12.079 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.88
Viteza rotație stocuri
6.64
Durata medie încasare creanțe
4.86 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.88 | 2.92 | 4.53 | 4.01 | 1.65 | 0.42 |
| Viteza rotație stocuri | 6.64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 4.86 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 155.404 Lei | 248.106 Lei | 184.673 Lei | 139.458 Lei | 154.040 Lei | 13.740 Lei |
Lichiditate curentă
0.34
Lichiditate imediată
0.11
Pondere active imobilizate
36.98%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.34 | 0.48 | 0.47 | 0.71 | 0.82 | 0.72 |
| Lichiditate imediată | 0.11 | 0.48 | 0.47 | 0.71 | 0.82 | 0.72 |
| Pondere active imobilizate | 36.98% | 42.57% | 2.06% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 63.02% | 57.43% | 97.94% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro