Companie
Detalii identificare
Nume firmăSTC RESIDENTIAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare41655288 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/3554/2019
EUIDROONRC.J35/3554/2019
Data înființării18.09.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaChişodei nr. 81, Timişoara, Timiş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
0
Profit (Lei)
-125.736
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -125.736 | -10.478 | 1.743.109 | 1.622.037 | 1.683.038 | 1.561.966 | 1 |
| 2024 | 462.185 | 88.014 | 7.335 | 1.637.235 | 1.622.037 | 1.694.725 | 1.679.527 | 1 |
| 2023 | 0 | 4.000 | 333 | 2.573.012 | 4.450.844 | 1.157.656 | 3.035.488 | 1 |
| 2022 | 1.197.300 | 496.275 | 41.356 | 2.442.984 | 4.450.844 | 1.021.271 | 3.029.131 | 1 |
| 2021 | 1.883.833 | 1.176.477 | 98.040 | 3.015.002 | 3.072.450 | 97.013 | 154.461 | 1 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 1.156.245 | 0 | 184.256 | -971.989 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
n/a
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-8.05%
Lichiditate curentă
0.97
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-8.05%
Profit net per salariat
-125.736 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0% | 19.04% | 0% | 41.45% | 62.45% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 21.98% | 0% | 42.3% | 63.43% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -8.05% | 5.24% | 0.13% | 16.38% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | -125.736 Lei | 88.014 Lei | 4.000 Lei | 496.275 Lei | 1.176.477 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0.14 | 0 | 0.22 | 0.59 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0.34 | 0 | 1.65 | 9056.89 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 | 182.77 zile | 0 | 89.12 zile | 300 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 0 Lei | 462.185 Lei | 0 Lei | 1.197.300 Lei | 1.883.833 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.97
Lichiditate imediată
0.15
Pondere active imobilizate
49.08%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.97 | 1.04 | 0.45 | 0.42 | 0.03 | 0.16 |
| Lichiditate imediată | 0.15 | 0.2 | 0.3 | 0.12 | 0.03 | 0.16 |
| Pondere active imobilizate | 49.08% | 48.9% | 79.36% | 81.34% | 96.94% | 0% |
| Pondere active circulante | 50.92% | 51.1% | 20.64% | 18.66% | 3.06% | 100% |
©Firme.ro